Блог за напрямком Дієтологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Вітаміни та мінерали є важливими поживними речовинами, оскільки вони виконують сотні функцій в організмі. Приймання вітамінних комплексів разом зі здоровим харчуванням залишається найкращим способом отримати достатню кількість необхідних вітамінів і мінералів. У цій статті розповідаємо про різні підходи до приймання вітамінів, їх дію, а також як правильно підібрати вітамінний комплекс, який справді буде приносити користь.
Влітку дієти з очищувальною дією завжди на піку популярності. Ще б пак! Адже саме детокс дієти допомагають швидко скинути кілька зайвих кілограмів. До того ж, кілька днів на детокс дієті освіжають зовнішній вигляд і дарують легкість організму. Що таке детокс дієта, про її принципи роботи та показання розповідаємо в статті.
Про те, що мед неймовірно корисний, знають всі. Однак досить складно придбати цей продукт без різних домішок, якщо немає знайомих бджолярів. Як відрізнити справжній мед від підробленого за кольором, консистенції і запаху, а також за допомогою різних хитрощів, докладно описано в даній статті.
Для того, щоб не набрати зайві кілограми, а споживати лише поживні та корисні продукти, необхідно знати їхню енергетичну цінність. У цій статті ми розповімо та покажемо топ найкалорійніших продуктів.
Сироїдіння – відмова від вживання продуктів, які піддаються тепловій обробці (смаженні, варінні, запікання, копчення, приготування на пару і т.д.). Основним аргументом сироїдіння є бажання зберегти харчову цінність продуктів. Чи справді сироїдіння безпечно для здоров'я або є серйозною загрозою?
Про те, як схуднути до Нового року 2022 без шкоди для здоров'я ми розповімо в цій статті.
Жири прийнято вважати ворогом серця, судин і тонкої талії, але чи так це насправді? У цій статті ми розповімо вам, які жири корисні, а які ні.
Усе частіше правильне харчування починає набувати рис хворобливої ​​манії. Такий діагноз називається нервова орторексія. Що таке орторексія розповідаємо детальніше у статті.
Продукти від безсоння. Що їсти перед сном, а від чого варто відмовитися?
Харчування є одним із головних факторів, які впливають на наше здоров'я. Сучасна медицина зіткнулася з великою кількістю захворювань, викликаних неякісним харчуванням серед дорослих і дітей. Медичний онлайн-хаб Doc.ua піклується про своїх пацієнтів і тому підготував для вас ТОП-15 лікарів-дієтологів в Києві
Показати ще 7 статейautorenew