Блог за напрямком Трихологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Як правило, ми рідко звертаємо увагу на стан свого волосся і йдемо до фахівця тільки коли проблема заходить занадто далеко. Волосся відновлюється довго, тому щоб не втрачати багато часу на неефективні процедури, особливо важливо підібрати кваліфікованого лікаря та ознайомитися з його рейтингом.
Тьмяне, посічене, сильно пошкоджене або дуже сухе волосся - проблема багатьох жінок. Особливо це стосується зимового періоду року, коли нестача вітамінів, погіршення дихання шкіри голови через головні убори та морозне повітря є додатковими факторами ушкодження волосся. Доведено, що взимку волосся росте повільніше і більше потребує догляду. Не знаючи, як відновити пошкоджене волосся, багато хто просто йде до перукаря і зістригає його. Але не поспішайте з цим, спробуйте наші поради та рецепти щодо відновлення структури волосся.
Осінь і зима - досить складний період для всього організму, і найбільш яскраво це відображається на стані шкіри і волосяного покриву. Виною тому може бути як агресивна дія навколишнього середовища в літній сезон, так і погіршення загального стану організму при настанні холодів і відсутності вітамінів.
Кожна людина може самостійно провести діагностику організму, якщо уважно придивиться до свого волосся. Будь-яке погіршення стану шевелюри - це привід задуматися про власне здоров'я, і звернутися до лікаря. Про що говорить рання сивина, сухість і випадання волосся, зміни відтінку, можна дізнатися в даній статті.
Стан волосся, нігтів і шкіри прямо вказує на самопочуття людини, наявність у нього захворювання певного внутрішнього органу. Таким чином, можна виявити хворобу на ранній стадії, що дозволить успішно її вилікувати в короткі терміни.