Блог за напрямком Косметологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Чи знаєте ви, який у вас тип шкіри? Дерматологи часто виявляють, що багато пацієнтів не знають, який у них тип шкіри, і як правильно визначити тип шкіри. Ваша шкіра - найбільший орган вашого тіла, такий же складний і розумний, як ваше серце, легені, печінка та інші життєво важливі органи. Знання типу шкіри має важливе значення, адже воно впливає на вибір догляду, типів продуктів, методів лікування та зміни способу життя, які ми порекомендуємо у цій статті.
Шкіра – найбільший орган нашого тіла. І коли він здоровий, його шари старанно працюють, щоб захистити нас від негативного впливу навколишнього середовища. Але коли він пошкоджений, здатність шкіри працювати як ефективний бар'єр знижується. Тому так важливо дбати про свою шкіру, щоб вона могла продовжувати дбати про нас. У цій статті ми поділимося секретами красивої шкіри обличчя, розповімо про найкращі способи зробити шкіру обличчя ідеальною та зберегти її захисні функції.
Естетичні процедури покликані для того, щоб зробити нас красивішими. Але щоб досягти бажаного ефекту, мало просто прийти та зробити процедуру в салоні. Постпроцедурний догляд за шкірою має не менш важливе значення у закріпленні ефекту та підтримці здоров'я шкіри. У цій статті ми розповімо про те, як правильно доглядати за шкірою після естетичних процедур, а також про те, як підібрати зволожувальний догляд за шкірою.
Лазерне омолодження обличчя за останні 20 років перетворилося з вкрай складної і ризикованої процедури, яку використовували для видалення післяопікових рубців, в один з салонних видів пілінгу. На форумах і сторінках клінік можна зустріти як позитивні відгуки про косметичне використання лазера, так і негатив. DOC.UA спробував розібратися в тому, що з цього правда
Помітний ефект відразу після процедури – головна вимога сучасної косметології. Тому мезотерапія, що дозволяє моментально доставляти активні речовини в потрібні шари шкіри, стає все доступнішим і популярнішим. Як проводиться мезотерапія? Кому вона показана і на що здатна?
У променях сонця шкіра набуває бронзовий відтінок, і особа виглядає здоровішою і свіже. На жаль, це пастка! Як уникнути травмування шкіри влітку – пояснює дерматолог Центру естетичної косметології Garnomedica Радміла Бабаєва
Естетична медицина - це окрема галузь зі своїми вимогами, які повинен враховувати користувач послуг даного напрямку. Можливо, ви тільки хотіли б їм стати, але зіткнулися з певними сумнівами або страхами. Розібратися в понятті «естетична медицина» і критеріями до сервісу допоможе головний лікар медичного центру «Garnomedica» Сагальовіч Вікторія.
Темні кола під очима весь час доставляють незручності прекрасній половині людства - незліченна кількість баночок з кремами, тональні засоби ... Всы вони тільки тимчасово приховують проблему, а консілери та коректори провокують нову - маскують кола, і в той же час підкреслюють дрібні зморшки під очима . Чи є універсальне рішення цієї дилеми, розбиралася наша оператор колл-центру Христина, випробувавши процедуру мезотерапії на собі.
Такое неприятное происшествие, как выпадение ресниц, многим из нас знакомо не понаслышке. Поэтому важно знать не только основные причины подобного явления, но и эффективные способы борьбы с проблемой.
Химический пилинг – удаление верхних слоев кожи для ее последующего физиологического обновления за счет ускорения естественного отшелушивания. Проводится с помощью специальных химических составов. Рассмотрим подробнее преимущества и недостатки химического пилинга.
Показати ще 2 статейautorenew