Doc.ua - медичний онлайн - хаб

Місце, де ти можеш отримати всі необхідні медичні послуги. Просто. Зрозуміло. Доступно.

• знайти лікаря і записатися на прийом

• знайти лікаря і записатися на прийом

• записатися на обстеження або в лабораторію

• записатися на хірургічну операцію

• замовити ліки

Оставьте свой отзыв
Всі послуги під рукою
Лікарі, клініки, діагностика, аналізи, ліки - все в одному сервісі.
Можливість вибору
Найбільша кількість лікарів і клінік з можливістю вибору за ціною, місця, спеціалізації, досвіду і рейтингу.
Рейтинг лікарів
Всі відгуки про фахівців на нашому сайті від справжніх пацієнтів.
Безкоштовно для пацієнтів
Ви платите тільки клініці за надані послуги або аптеці за препарати і їх доставку.
Програма лояльності
Отримуйте винагороди за відгуки після прийому; отримуйте знижки на здачу аналізів.
Доступність
Всі сервіси хаба доступні 24 \ 7. Власний call-центр. Можливість онлайн-запису в один клік.

Завантажуйте наш додаток, щоб ми були ближче

Світ навколо нас активно діджиталізується і стає доступним на відстані одного кліку. Doc.ua – тепер у вашому смартфоні у вигляді зручного додатку. З ним медицина для українців стане більш доступною, зрозумілою та зручною.

doc.ua application backgroundanimated chemistry icon

Наша команда

Команда Doc.ua розвиває сервіс, орієнтуючись, у першу чергу, на потреби людей, щоб вирішувати їх основні питання, пов'язані з медициною.

Ігор Ліскі
Ігор Ліскі
Співзасновник, голова правління
Український підприємець, інвестор і філантроп з видатним досвідом ведення успішного бізнесу.
Гаррі Андреасян
Гаррі Андреасян
Генеральний директор
Понад 15 років досвіду в управлінні, страхування, трансформації бізнесу і створення нових підприємств.
Сергій Казанцев
Сергій Казанцев
Засновник
Понад 15 років досвіду управління українськими та міжнародними проєктами
Олег Прохоренко
Олег Прохоренко
Не виконавчий директор з розвитку
Понад 15 років досвіду роботи у сфері консалтингу, менеджменту та корпоративного управління на вищому рівні в різних галузях і регіонах.
Кирило Латиш
Кирило Латиш
Головний продуктовий директор
Понад 15 років досвіду в розробці ІТ-продуктів і побудові ефективних ІТ-архітектур.
Сергій Шилов
Сергій Шилов
Головний технічний директор
Понад 20 років досвіду в розробці складних систем, провідний розробник захищених систем урядового зв'язку.
Максим Герасимчук
Максим Герасимчук
Міжнародні ринки й відносини з інвесторами
Понад 10 років досвіду у сфері прямих і венчурних інвестицій, розвитку бізнесу, інвестиційного банкінгу та консалтингу.
Валерій Кидонь
Валерій Кидонь
Директор з розвитку бізнесу
Понад 30 років досвіду роботи у сфері охорони здоров'я на різних посадах.
map part 1

Покриття Doc.online

Doc.ua також представлений як Doc.online ще в 6 країнах: Узбекистані, Казахстані, Молдові, Грузії, Азербайджані й ОАЕ.

Україна
Узбекистан
Казахстан
Молдова
Грузія
Азербайджан
ОАЕ

Наші контакти

Напишіть нам, якщо у вас виникли складності в роботі з сервісом. Ми відкриті до спілкування і хочемо знати більше про тих, хто нам довіряє.

ТОВ ДОКЮА

Київ 02000