Блог

Блог ЗМІ про нас Для лікарів Статті Новини партнерів Новини сервісу
Про те, як схуднути до Нового року 2022 без шкоди для здоров'я ми розповімо в цій статті.
Причиною звички обкушувати та гризти нігті є емоційний стан: стреси та низька самооцінка людини тісно пов'язані з цим явищем. У цій статті розглянуто, як перестати гризти нігті та ніколи не повертатися до цієї звички.
Денний сон може принести користь, але необхідність у ньому може сигналізувати про хронічний недосип.
Організму необхідний холестерин для вироблення гормонів, вітаміну D та речовин, які допомагають перетравлювати їжу. Однак надмірне накопичення холестерину в крові може призвести до серйозних захворювань. Докладніше про це розповідаємо у статті.
Якщо вам доводилося відчувати специфічне дихання у дитини, варто задуматися про його причини. Найвірогідніша - зниження рівня глюкози в організмі та «підвищення ацетону».
Жири прийнято вважати ворогом серця, судин і тонкої талії, але чи так це насправді? У цій статті ми розповімо вам, які жири корисні, а які ні.
Про перші ознаки вагітності на ранньому терміні та про те, коли саме з'являються початкові ознаки вагітності розповідаємо у статті.
9 листопада презентували результати опитування, на основі якого було сформовано Перший Всеукраїнський рейтинг кращих роботодавців у медицині.
Що таке тюбаж, про його показання та протипоказання, а також які є методики проведення сліпого зондування розповідаємо у статті.
Усе частіше правильне харчування починає набувати рис хворобливої ​​манії. Такий діагноз називається нервова орторексія. Що таке орторексія розповідаємо детальніше у статті.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Теми

Covid-19 Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Вакцинація Венерологія Вертебрологія Гастроентерологія Генетика Гінекологія Гомеопатія Дерматовенерологія Дерматологія Дерматоонкологія Дієтологія Імунологія Інфектологія Кардіологія Кардіохірургія Кінезітерапія Косметологія КТ і МРТ Лабораторна діагностика Мамологія Мануальна терапія Масаж Наркологія Неврологія Нейрохірургія Неонатологія Нетрадиційна медицина Нефрологія Онкологія Ортодонтія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія Педіатрія Пластична хірургія Подологія Проктологія Психіатрія Психологія Психотерапія Пульмонологія Реабілітологія Ревматологія Рентгенологія Репродуктологія Рефлексотерапія Сексопатологія Сімейна медицина Спортивна медицина Довідки Стоматологія Терапія Травматологія Трихологія УЗ-діагностика Урологія Фізіотерапія Флебологія Функціональна діагностика Хірургія Ендокринологія Ендоскопія