Блог

Блог ЗМІ про нас Для лікарів Статті Новини партнерів Новини сервісу
Кожен другий, хто коли-небудь стикався з гнійної ангіною або вже знає, що це таке, як вогню боїться різних антибіотиків. Як правило, подібне судження і боязнь викликано тією думкою, що всі антибіотики завдають, мало непоправної шкоди всьому організму. Однак, при цьому і зовсім не варто дотримуватися і тієї думки, що антибіотики при ангіні лікарі також призначають зовсім необдумано, не маючи на те вагомих обставин.
Симптоми застуди та гаймориту досить схожі, тому часто хворі займаються самолікуванням саме застуди, навіть не підозрюючи, що їх недуга набагато серйозніше і може привести до ускладнень (наприклад, до розвитку менінгіту). Щоб позбавити себе від подібних неприємностей, з першими ознаками застуди необхідно негайно звертатися до отоларинголога (ЛОР).
Проблема сухого повітря в квартирі з настанням опалювального сезону стає дуже актуальною. Він може бути причиною порушення водного балансу організму, підвищеної втомлюваності та інфекційних хвороб. Дана стаття підкаже, яка норма вологості у приміщенні і навіщо проводити зволоження повітря
Осінь і зима - досить складний період для всього організму, і найбільш яскраво це відображається на стані шкіри і волосяного покриву. Виною тому може бути як агресивна дія навколишнього середовища в літній сезон, так і погіршення загального стану організму при настанні холодів і відсутності вітамінів.
Вірус папіломи людини (ВПЛ) – дуже поширена вірусна інфекція. На запитання, скільки людей хворіють на впл, ми можемо відповісти, — близько 80% сексуально активного населення. На сьогодні відкрито понад 100 типів (штамів) папіломавірусу. На жаль, наш організм не може виробити стійкий імунітет до всіх типів папіломавірусу людини і є висока ймовірність повторного інфікування. Тому деякі люди можуть заразитися папіломавірусною інфекцією кілька разів упродовж життя. У той самий час одна людина може бути інфікована кількома типами ВПЛ одночасно. Потрапляючи в організм, вірус вражає клітини епітелію, порушуючи процес поділу, і трансформує їх, що й зумовлює різні захворювання. Докладніше про все це, розповідаємо у статті.
Що таке холестерин? Холестерин – органічна жироподібна речовина, не розчинна як у воді, так і в крові. Як утворюється холестерин? В організм холестерин потрапляє з їжі приблизно 20%, і утворюється в печінці 60-80% при метаболізмі глюкози. Наше тіло потребує холестерину для побудови здорових клітин, проте високий рівень холестерину може збільшити ризик серцево-судинних захворювань. Високий рівень холестерину може передаватися у спадок, але часто він є результатом нездорового способу життя, що робить його запобіжним та виліковним. У цій статті ми розповімо все про холестерин: що таке холестерин у крові, його різновиди, норма, а також функції холестерину.
Загартовування організму – ефективний спосіб залишатися здоровим, попри вплив довкілля. При загартовуванні зміцнюються судини, які швидко адаптуються до зовнішніх змін. Судини змінюють свій тонус, виходячи з потреб організму людини у певний момент. Вони контролюють тепловіддачу, випаровування рідини, діяльність потових залоз, харчування та кровопостачання м'язових тканин. Гартуватися можна як влітку, так і взимку, про основні процедури та їхню користь, ми розповідаємо в цій статті.
Що таке печія? Печія є поширеним симптомом кислотного рефлюксу, стану, при якому частина вмісту шлунка потрапляє у стравохід. Це створює пекучий біль у нижній частині грудної клітини. Періодична печія є звичайним явищем і не викликає занепокоєння. Більшість людей можуть впоратися з дискомфортом від печії самостійно, змінивши спосіб життя та прийнявши ліки, що відпускаються без рецепта. Печія, яка виникає частіше або заважає вашому повсякденному життю, може бути симптомом серйознішого захворювання, що потребує медичної допомоги. У цій статті ми розповімо докладніше, що таке печія і як вона проявляється.
Шкіра – найбільший орган нашого тіла. І коли він здоровий, його шари старанно працюють, щоб захистити нас від негативного впливу навколишнього середовища. Але коли він пошкоджений, здатність шкіри працювати як ефективний бар'єр знижується. Тому так важливо дбати про свою шкіру, щоб вона могла продовжувати дбати про нас. У цій статті ми поділимося секретами красивої шкіри обличчя, розповімо про найкращі способи зробити шкіру обличчя ідеальною та зберегти її захисні функції.
Ви прокидаєтеся одного ранку, почуваючи себе погано. У той час як у попередні роки ви, можливо, списували біль у горлі або біль у тілі на звичайну застуду або грип, пандемія COVID-19, що триває, додає новий привід для занепокоєння до захворювання. Тим більше, що симптоми застуди, грипу та коронавірусної інфекції значною мірою збігаються. Тому так важливо знати не лише відмінність грипу від ГРВІ, а і як відрізнити застуду від коронавірусу. Отже, як дізнатися що у вас звичайна застуда або вірус, ми розповідаємо в цій статті.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Теми

Covid-19 Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Вакцинація Венерологія Вертебрологія Гастроентерологія Генетика Гінекологія Гомеопатія Дерматовенерологія Дерматологія Дерматоонкологія Дієтологія Імунологія Інфектологія Кардіологія Кардіохірургія Кінезітерапія Косметологія КТ і МРТ Лабораторна діагностика Мамологія Мануальна терапія Масаж Наркологія Неврологія Нейрохірургія Неонатологія Нетрадиційна медицина Нефрологія Онкологія Ортодонтія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія Педіатрія Пластична хірургія Подологія Проктологія Психіатрія Психологія Психотерапія Пульмонологія Реабілітологія Ревматологія Рентгенологія Репродуктологія Рефлексотерапія Сексопатологія Сімейна медицина Спортивна медицина Довідки Стоматологія Терапія Травматологія Трихологія УЗ-діагностика Урологія Фізіотерапія Флебологія Фтизіатрія Функціональна діагностика Хірургія Ендокринологія Ендоскопія