Житомир

Блог

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
З діастазом прямих м'язів живота під час вагітності чи після пологів стикається більш ніж половина жінок. Це так званий «матусин животик» або «окремий прес». Як позбутися діастазу – розберемося у нашій статті.
Продовжуємо знайомити з DOC.UA через міста, в яких працюємо. Сьогодні наша розповідь про Дніпро.
Алкогольне отруєння виникає коли ми вживаємо алкогольні напої швидше, ніж організм встигає їх переробити. Краще так не робити, але якщо ви вже перебрали — ось наша інструкція як зняти алкогольне отруєння.
Розповідаємо про зміни в дизайні сторінок лікарів та способи запису в клініку через сайт DOC.UA.
Компанія Тева в Україні створила прості та зручні веб-інструменти для людей, які страждають на мігрень – це чат-бот Головний Бот та портал Про Головний Біль. Яка користь від цих ресурсів, якщо мігрень невиліковна? Читайте далі у нашій статті.
Чи можна захворіти на цистит, застудити нирки або придатки, сидячи на холодному? Пояснюємо з медичної точки зору та розвінчуємо міфи.
Вважається, що троє жінок з чотирьох хоч раз у житті стикаються з вагінальним кандидозом, який у побуті називають молочницею. Щоб дізнатися, чому виникає молочниця та як запобігти цьому поширеному захворюванню, ми звернулися до лікаря акушера-гінеколога.
Захитування не несе небезпеки для життя, проте може зіпсувати будь-яку поїздку або подорож. Зібрали лайфхаки, які допоможуть впоратися з цим станом.
Розпочинаємо знайомство з DOC.UA через міста, в яких працюємо. І сьогодні наша розповідь про Харків — місто з п’ятірки найактивніших користувачів нашим сервісом.
Їсти все, що хочеться, і при цьому залишатися у формі, навчившись чути своє тіло — схоже на мрію. Все це обіцяє нам інтуїтивне харчування. Проте перехід до нього може бути непростим. Розбираємось докладніше з плюсами та мінусами інтуїтивного харчування та пропонуємо покроковий план тим, хто хоче спробувати.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right