Блог за напрямком Офтальмологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Почервоніння очей - це перший сигнал розвитку запалення, яке може виникати по масі різних причин. Часом очі червоніють через досить невинного прояву проблеми сухого ока, в інших випадках - це симптом бактеріального або вірусного інфікування. Не менш небезпечним є і розвиток внутрішнього запалення очей.
З віком гострота зору знижується. Постійно піддаючи його впливу несприятливих умов, кондиціонування повітря, забруднення навколишнього середовища і роботи за комп'ютером, наш зір не покращується. Більш того, після 40 років ми найчастіше починаємо відчувати проблеми із зором. Що з цим робити? Краще рішення - відвідування офтальмолога. В даний час можна знайти безліч офтальмологічних клінік, де ми можемо перевірити зір і вибрати окуляри. Як вибрати кращого офтальмолога в Києві вам допоможе наш сервіс Doc.ua.
Хоча лазерна хірургія ока є однією з найбезпечніших планових процедур у світі, все ж таки варто бути якомога поінформованим про кожен етап відновлення і максимально дбайливо ставитися до своїх очей, щоб отримати бажаний результат. Саме тому, в цій статті ми розповімо вам про процес відновлення після лазерної хірургії ока, а також відповімо на одне з найпоширеніших питань, - чи можна наносити макіяж після лазерної корекції зору.
Дальтонізм або, точніше, поганий чи неповноцінний колірний зір – це нездатність бачити різницю між певними кольорами. Хоча багато людей зазвичай використовують термін «дальтонізм» для позначення цього стану, істинний дальтонізм, при якому все відбивається у відтінках чорного та білого, зустрічається рідко. Докладніше про те, що таке дальтонізм, про його причини та різновиди, а також про способи лікування розповідаємо у статті.
Українські зими часто досить тривалі, не завжди радують приємною погодою і бадьорим самопочуттям. Але якщо в цей період приділити більше часу турботі про здоров'я, то рівень комфорту значно зросте. Це стосується не тільки спільних заходів для зміцнення імунітету, захисту шкіри і волосся, а й турботу про наші очі.
Лазерна корекція зору може стати для Вас правильною дорогою в світ без окулярів і контактних лінз. Але, як будь-яка хірургічна процедура, лазерна корекція має певний ризик. Ви повинні бути впевнені в вашому хірурга і в правильному виборі процедури лазерної корекції.
Ймовірно, з Вами таке траплялося: перед очима з'являлися невеликі розпливчасті сіруваті плями. Ви можете помітити їх, коли читаєте, дивіться на світлу поверхню або на безхмарне небо. Так що це за цятки і чому вони виникають?
Зір дитини в наш час став ще вразливішим: збільшилася навантаження в школі, поява ігрових приставок, комп'ютер і телевізор наносять часом непоправної шкоди ще несформованим очам малюка. Про те, як цьому протистояти, читайте в статті DOC.UA.
Школа стає справжнім випробуванням для зору дитини. Невтішна статистика говорить про прогресування короткозорості серед школярів. Якщо в початкових класах з цією проблемою стикаються 8-10% дітей, то закінчують школу з цим діагнозом 25-30% випускників.
Тенденція останніх років вказує на те, що лідери ринку виробників офтальмологічних препаратів багато уваги стали приділяти розробкам медикаментів, здатним лікувати так звані «плаваючі помутніння». Дана тенденція утворилася через велику кількість скарг людей старше 65 років на появу перед очима плаваючих мушок.
Показати ще 1 статейautorenew