Блог за напрямком Нейрохірургія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Про те, що таке медичний канабіс, його використання в лікуванні, а також про легалізацію медичного канабісу, основні складові законопроєкту, світову практику та думку лікарів щодо цього, розповідаємо в статті.
Мозок - один із найбільш маловивчених органів людини. Адже, навіть для досвідченого нейрохірурга, мозок - загадка. Нижче ми зібрали 10 цікавих фактів, які допоможуть дізнатися про нього трохи більше.
Вас турбують постійні головні болі, запаморочення або ж відчуваєте біль в грудях? Це може свідчити про серйозні патології. Щоб уникнути негативних наслідків, варто звернутися до кваліфікованого нейрохірурга. Команда Doc.ua піклується про Вас та ваше здоров'я, тому ми підібрали для вас ТОП-15 нейрохірургів в Києві
Менінгіома головного мозку — найчастіше доброякісна пухлина з хорошим прогнозом, що складається з менінготеліальних клітин з різною швидкістю росту і ступенем злоякісності (G I-III)
Доктор сподобався по фото, але при особистій зустрічі виявився не таким, як намалювала уява, – поширена ситуація при першому візиті до лікаря. Це позначиться на довірі до фахівця і призначеного лікування. Щоб уникнути такого дисонансу, на сторінках лікарів в базі сервісу DOC.ua тепер можна не тільки прочитати про досвід і навики фахівця, а й подивитися ексклюзивні відеовізитки
16 лютого в медичному центрі Doctor Sam відбудеться прийом провідного ізраїльського нейрохірурга, професора Цві Рам в рамках співпраці з Першим медичним центром Тель-Авіва. Бажаючим відвідати захід надається унікальна можливість отримати «другу думку» для прийняття важливого рішення щодо нейрохірургічної операції.