Блог за напрямком Ендокринологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Підвищена пітливість — неприємне явище, адже воно приносить не тільки фізичний, але і психологічний дискомфорт, який вже впливає на якість соціального життя людини, його впевненість в собі. Існує безліч ефективних способів того, як зменшити потовиділення, докладніше про них у статті DOC.ua
Якщо ви помітили у себе такі симптоми, як емоційна нестабільність, випадіння волосся, збій обміну речовин, різка зміна маси тіла — варто відвідати ендокринолога. Своєчасне звернення до фахівця допоможе запобігти розвитку патологій і захворювань ендокринологічного спектру. Не знаєте, де знайти досвідченого лікаря? Медичний онлайн-хаб підготував для Вас ТОП-15 кращих ендокринологів Києва
Гінеколог-ендокринолог — лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань в гінекологічній сфері через порушення ендокринологічних функцій. Ми підготували добірку найкращих лікарів гінекологів-ендокринологів Києва, які мають великий досвід і багато позитивних відгуків пацієнтів.
Друзі! Нещодавно ми попросили провідного ендокринолога, заслуженого лікаря України, головного лікаря клініки Modern Diabetes Center, експерта шоу «Я Соромля свого тіла» Ларису Ніфонтову відповісти на запитання передплатників Facebook-сторінки сервісу Doc.ua. Як і обіцяли, публікуємо відповіді. Сподіваємося, вони допоможуть вам розібратися в хвилюючих питаннях.
Напевно ви не один раз чули про те, що українці особливо часто страждають від ендокринних захворювань. Стандартний набір причин: фаст-фуди, малорухливість (тут ми, як відомо, не одні) і наша особиста біда - екологія. Проте, в столиці діє всього одна-єдина клініка, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних патологій. Що так як працює в Модерному діабетичному центрі: про це ми поговорили з головним лікарем, ендокринологом Ларисою Валентинівною Ніфонтовою.
У даній статті ви дізнаєтеся скільки ж цукру міститься в десертах, напоях і фруктах насправді. Чому вживання цукру шкідливо, і як розпізнати ті найнебезпечніші продукти

Теми

Covid-19 Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Вакцинація Венерологія Вертебрологія Гастроентерологія Генетика Гінекологія Гомеопатія Дерматовенерологія Дерматологія Дерматоонкологія Дієтологія Імунологія Інфектологія Кардіологія Кардіохірургія Кінезітерапія Косметологія КТ і МРТ Лабораторна діагностика Мамологія Мануальна терапія Масаж Наркологія Неврологія Нейрохірургія Нетрадиційна медицина Нефрологія Онкологія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія Педіатрія Пластична хірургія Подологія Проктологія Психіатрія Психологія Психотерапія Пульмонологія Реабілітологія Ревматологія Рентгенологія Репродуктологія Рефлексотерапія Сексопатологія Сімейна медицина Спортивна медицина Довідки Стоматологія Терапія Травматологія Трихологія УЗ-діагностика Урологія Фізіотерапія Флебологія Фтизіатрія Функціональна діагностика Хірургія Ендокринологія Ендоскопія