Блог за напрямком Флебологія

Блог ЗМІ про нас Події Статті Новини партнерів Новини DOC.UA
Проїхали стоячи кілька зупинок або просиділи день за комп'ютером, а ноги стали ніби чавунні? На стегнах і гомілках з'явилися синюшні «зірочки»? Неприємні симптоми можуть говорити про варикозному розширенні вен. DOC.ua з'ясував, чому не варто відкладати лікування варикозу ніг в довгий ящик і як позбутися від підступної хвороби
Теоретично всім відомий принцип, згідно з яким хвороби краще попереджати, ніж лікувати. На жаль, сучасний спосіб життя і різного роду зневага до власного здоров'я змушують нас потребувати консультації лікаря-флеболога. Але як знайти хорошого фахівця в сфері флебології? В цьому Вам допоможе наш сервіс Doc.ua
Варикоз матки - це захворювання, яке спостерігається у жінок переважно дітородного віку. Для нього характерне розширення вен шийки матки і їх повнокров'я. Варикоз матки може протікати поряд з такими захворюваннями, як варикоз вен яєчників, великих статевих губ, піхви і ніг. Найчастіше варикоз шийки матки виникає під час вагітності. Це відбувається через те, що змінюється гормональний фон, знижується тонус матки і вен малого таза, що призводить застою крові і розширенню вен. Під час вагітності починає активно виділятися гормон прогестерон, який призводить до накопичення рідини в тканинах і підвищення об'єму циркулюючої крові. Що створює додаткове навантаження на стінки судин і вен.
Варикоз — процес, в результаті якого відбувається розширення і подовження вен нижніх кінцівок, стоншується венозна стінка і утворюються вузли через пошкодження стінок вен і поганої роботи клапанів. Варикозне розширення вен є поширеним захворюванням у жінок і чоловіків. Воно спостерігається у віці від 30-40 років, частіше зустрічається у жіночої статі. Причинами варикозу можуть бути генетична схильність, малорухливий спосіб життя, великі фізичні навантаження, неправильне взуття та інші.

Теми

Covid-19 Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Вакцинація Венерологія Вертебрологія Гастроентерологія Генетика Гінекологія Гомеопатія Дерматовенерологія Дерматологія Дерматоонкологія Дієтологія Імунологія Інфектологія Кардіологія Кардіохірургія Кінезітерапія Косметологія КТ і МРТ Лабораторна діагностика Мамологія Мануальна терапія Масаж Наркологія Неврологія Нейрохірургія Нетрадиційна медицина Нефрологія Онкологія Ортодонтія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія Педіатрія Пластична хірургія Подологія Проктологія Психіатрія Психологія Психотерапія Пульмонологія Реабілітологія Ревматологія Рентгенологія Репродуктологія Рефлексотерапія Сексопатологія Сімейна медицина Спортивна медицина Довідки Стоматологія Терапія Травматологія Трихологія УЗ-діагностика Урологія Фізіотерапія Флебологія Фтизіатрія Функціональна діагностика Хірургія Ендокринологія Ендоскопія