Блог за напрямком Хірургія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
На сайті DOC.UA можна не тільки записатися на прийом до окремого лікаря чи на певну медичну послугу. Віднедавна у нас можна замовити організацію комплексного хірургічного лікування.
З діастазом прямих м'язів живота під час вагітності чи після пологів стикається більш ніж половина жінок. Це так званий «матусин животик» або «окремий прес». Як позбутися діастазу – розберемося у нашій статті.
Перед операцією лікарі часто рекомендують утримуватись від їжі за 6–8 годин, щоб вона встигла залишити шлунок. Звідки взялося це правило і чому не варто його порушувати?
Попри стрімкий розвиток пластичної хірургії за останні десятиріччя, міфів про неї не меншає. Розвінчати найпоширеніші з них, ми попросили наших експертів, провідних пластичних хірургів ДІЄВО центру хірургічних рішень.
Кожен з нас, хоч коли-небудь, але заганяв скалку собі під шкіру і знає, скільки дискомфорту і неприємностей вона може принести, якщо її вчасно, а, головне, правильно не витягнути. Звичайно, витягнути стирчащу з-під шкіри скалку зазвичай не складає труднощів, але як витягнути скалку, якщо її не видно?
Щорічно від собачих укусів страждають тисячі українців, і при всьому при цьому, кількість бездомних тварин на вулицях не зменшується. Причиною такої статистики є відсутність суворого контролю на державному рівні. Саме тому знати правила першої допомоги при укусі собаки просто необхідно
Проїхали стоячи кілька зупинок або просиділи день за комп'ютером, а ноги стали ніби чавунні? На стегнах і гомілках з'явилися синюшні «зірочки»? Неприємні симптоми можуть говорити про варикозному розширенні вен. DOC.ua з'ясував, чому не варто відкладати лікування варикозу ніг в довгий ящик і як позбутися від підступної хвороби
Що таке великий спайковий процес, як визначити наявність спайок і усунути патологію. Профілактика спайок під час і після хірургічних операцій
Сучасні технології диктують свої умови не тільки в розвитку техніки і електроніки, але також і медицини. Винахід хірургічного лазера і радіохвильового скальпеля сприяли появі цілого напряму - дерматохірургії. Завдяки цим методам, хірурги навчилися видаляти різні новоутворення шкіри без розрізів, крові, швів і спотворюючих рубців.
Доктор сподобався по фото, але при особистій зустрічі виявився не таким, як намалювала уява, – поширена ситуація при першому візиті до лікаря. Це позначиться на довірі до фахівця і призначеного лікування. Щоб уникнути такого дисонансу, на сторінках лікарів в базі сервісу DOC.ua тепер можна не тільки прочитати про досвід і навики фахівця, а й подивитися ексклюзивні відеовізитки
Показати ще 1 статейautorenew