Блог за напрямком Терапія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Що робити, якщо болять м'язи після тренування? Зібрали перевірені поради.
Чи можна захворіти на цистит, застудити нирки або придатки, сидячи на холодному? Пояснюємо з медичної точки зору та розвінчуємо міфи.
Захитування не несе небезпеки для життя, проте може зіпсувати будь-яку поїздку або подорож. Зібрали лайфхаки, які допоможуть впоратися з цим станом.
На сайтах клінік та лікарів ми часто зустрічаємо згадку про доказовий підхід у лікуванні. Що це означає і для чого потрібна доказова медицина лікарям та пацієнтам? Як дізнатися, чи доведено ефективність методу лікування чи медичних препаратів, які призначає лікар? Відповідаємо на ці запитання у нашій статті.
Літо вже близько, і з ним приходять не лише радості теплих днів, а й підвищена температура, що збільшує ризик зневоднення. Розберемося, скільки води потрібно пити кожен день, щоб залишатися здоровим і активним.
Які симптоми вказують на те, що у вас продуло шию? Як уникнути цих неприємних відчуттів та болю? Які методи лікування шийного міозиту можна застосувати, щоб швидко та ефективно впоратися із захворюванням?
Грип в Україні є сезонним захворюванням, епідемічні спалахи якого фіксуються в різних регіонах раз на два-чотири роки. У період епідемії хвороба за 10-14 днів охоплює велике місто, а за один місяць здатна поширитись на всю країну.
Нудота - далеко не найприємніше відчуття, яке до того ж може бути симптомом серйозного захворювання ендокринологічного та неврологічного напрямку, а також травної системи.
У цей складний для України час, велика кількість військовослужбовців потребують професійного лікування та якісної реабілітації. Ми, Doc.ua, хочемо допомогти якомога більшій кількості військовослужбовців ЗСУ у реабілітації та поділитися можливістю безкоштовної ксенонотерапії від наших партнерів медичного центру “Xenium”. У цій статті ми розповідаємо про програму реабілітації – ксенонотерапія – від наших партнерів медичного центру “Xenium”, її переваги та результати.
2023 рік приніс велику кількість змін на українському медичному ринку. Однією з найважливіших - стало введення електронного рецепта на ліки. Ще з 1 січня 2023 року в дію вступила заборона на продаж антибіотиків без електронного рецепта, а уже від 1 квітня 2023 року вона поширилася на інші препарати, зокрема усі рецептурні лікарські засоби. У цій статті ми розповімо докладніше які ліки можна придбати тепер виключно за е-рецептом, чим відрізняється паперовий рецепт від електронного, а також дамо відповіді на всі ключові питання щодо електронного рецепта: як отримати, скільки дійсний та які виключення передбачає.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 chevron_right