Новини DOC.UA

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
На ютуб-каналі DOC.UA доступно дев’ять повнометражних випусків подкастів «Відверто про медичний бізнес». Розповідаємо про що вони та запрошуємо до перегляду.
Не знаєте, до кого звернутися з дерматовенерологічними проблемами? DOC.UA підготував ТОП-15 дерматовенерологів з найвищим рейтингом на основі відгуків пацієнтів.
Пропонуємо ТОП-15 акушерів-гінекологів України на основі даних сайту DOC.UA.
Продовжуємо знайомити з DOC.UA через міста, в яких працюємо. Сьогодні наша розповідь про Дніпро.
Розповідаємо про зміни в дизайні сторінок лікарів та способи запису в клініку через сайт DOC.UA.
Розпочинаємо знайомство з DOC.UA через міста, в яких працюємо. І сьогодні наша розповідь про Харків — місто з п’ятірки найактивніших користувачів нашим сервісом.
Перший випуск подкастів «Відверто про медичний бізнес» вже на ютуб-каналі DOC.UA. У ньому ведуча Ольга Поліщук та гостя Олена Єщенко аналізують стан приватного медичного ринку України.
Анонсуємо великий проєкт DOC.UA — подкасти про медичний бізнес в Україні. Попри війну медична галузь розвивається. У студії Podcast DOC.UA ми будемо обговорювати нові виклики, досвід, розбирати практичні кейси.
Психологи й психотерапевти входять до двадцятки популярних спеціалістів сервісу DOC.UA. Напередодні Всеукраїнського дня психолога, який відзначається 23 квітня, представляємо ТОП-10 психологів України за версією DOC.UA.
Щодня контакт-центр DOC.UA обробляє до двох тисяч заявок на день. Розповідаємо, що робимо для того, щоб жодне з ваших звернень не залишилося без відповіді.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right