Новини DOC.UA за напрямком Терапія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
2023 рік приніс велику кількість змін на українському медичному ринку. Однією з найважливіших - стало введення електронного рецепта на ліки. Ще з 1 січня 2023 року в дію вступила заборона на продаж антибіотиків без електронного рецепта, а уже від 1 квітня 2023 року вона поширилася на інші препарати, зокрема усі рецептурні лікарські засоби. У цій статті ми розповімо докладніше які ліки можна придбати тепер виключно за е-рецептом, чим відрізняється паперовий рецепт від електронного, а також дамо відповіді на всі ключові питання щодо електронного рецепта: як отримати, скільки дійсний та які виключення передбачає.
З 1 січня 2023 року в дію вступив закон про регулювання продажів антибіотиків шляхом введення електронного рецепта. З цього дня кожна аптека України має продавати антибіотики винятково за електронним рецептом. Тепер купити антибіотики стає набагато складніше, а без рецепта лікаря - неможливо. Doc.ua розповідає, що передбачає новий закон, та як спростити процедуру отримання рецепта, за допомогою нашого нового продукту.
Якщо ви хочете оцінити стан органів та якість їх роботи, то в цьому вам допоможе функціональна діагностика. Фахівці цього напрямку займаються складанням груп ризику з основних захворювань, які можуть призвести до летального результату. Завдяки функціональній діагностиці можна на ранніх стадіях розвитку виявити патологію і повністю її ліквідувати. Тому ми підготували ТОП-15 кращих лікарів функціональної діагностики в Києві за версією Doc.ua
Сімейний лікар — це фахівець з діагностики та профілактики захворювань як у дітей, так і у дорослих. Його завдання — комплексний, довгостроковий і індивідуальний догляд за пацієнтом, тому, вибираючи сімейного лікаря, варто переконатися, що це хороший вибір на довгі роки. Не знаєте, де знайти кваліфікованого лікаря? Наш сервіс Doc.ua підготував для Вас ТОП-15 кращих сімейних лікарів Києва