Отримайте рецепт на ліки через консультацію з професійним лікарем

Захворіли? Потребуєте певного препарату, але немає рецепта? Чи, можливо, вам відмовили в аптеці, а ваш лікар поки що не може надати рецепт? Тепер не потрібно відкладати лікування на потім, адже наш лікар завжди готовий допомогти!

Залиште заявку, пройдіть миттєву консультацію та отримайте електронний рецепт на ліки за 10 хвилин!

Як отримати рецепт на ліки онлайн?

Бракує часу йти до лікаря? Не зареєстровані в МІС або не маєте декларації з сімейним лікарем? Не проблема! Ці прості кроки допоможуть отримати рецепт на ліки онлайн:

01.
Заповніть коротку форму з вашими основними даними та оплатіть заявку.
02.
Дочекайтеся дзвінка лікаря та пройдіть коротку онлайн-консультацію.
03.
Отримайте рецепт на необхідні вам ліки*. *окрім наркотичних знеболюючих
Заявка
Оплата
Послугу замовлено
Заповніть заявку та з вами зв’яжеться лікар
Некоректний номер, перевірте кількість цифр
заповніть усі поля анкети
Вартість: 200 грн
Кому буде корисна послуга?
01.
Пацієнтам, які негайно потребують рецептурні ліки

Ви вже знаєте які ліки вам потрібні, але ви не маєте електронного рецепта? Ви дуже погано себе почуваєте та потребуєте рецептурні ліки негайно? Наш лікар надасть швидку консультацію та випише електронний рецепт.

02.
Пацієнтам, які не мають змоги зв'язатися з лікарем

У вас нема часу піти до лікаря на прийом? Можливо, ваш лікар переїхав до іншого міста чи країни? Чи не можете зв'язатися з ним з інших причин? Наш лікар завжди на зв'язку і готовий закрити ваші медичні потреби, не виходячи з дому.

03.
Пацієнтам, які не мають декларації з сімейним лікарем

У вас немає декларації із сімейним лікарем? Не зареєстровані в МІС? Для зв'язку з нашим лікарем вам не потрібна декларація

Ви платите за експертну інформацію

Ви отримуєте електронний рецепт, який приймає будь-яка аптека

Рецепт надає сертифікований лікар, який має ліцензію на медичну практику

Вартість: 200 грн
Не маєте підписаної декларації?
Підпишть декларацію із сімейним лікарем та завжди отримуйте безкоштовні рецепти

Антибіотики: користь чи шкода?

Антибіотики при ангіні – це досить серйозні препарати, які найкраще приймати після призначення лікарем в індивідуальному порядку. Практика давно показала, що якими антибіотиками лікуватиме ангіну, у такі терміни вона й пройде. Часто пацієнти припускаються помилки, перестаючи приймати препарати відразу після того, як всі гострі симптоми зникли.

Чи потрібно лікувати ангіну антибіотиками? Так, бактеріальну або гнійну ангіну необхідно лікувати антибіотиками…

Читати більше
DOC.UA - це сотні тисяч клієнтів та роки медичного досвіду на світовому рівні

Наші переваги

• ШВИДКІСТЬ. Наші лікарі завжди на звʼязку! Після отримання заявки лікар миттєво звʼяжеться з вами, надасть швидку консультацію та випише електронний рецепт за 10 хвилин.
  • НАДІЙНІСТЬ. В Doc.ua працюють лише сертифіковані лікарі з вищою медичною освітою та роками досвіду.
  • ЕКСПЕРТНІСТЬ. Doc.ua працює вже понад 10 років на українському медичному ринку. За цей час ми отримали тисячі задоволених, а головне здорових пацієнтів, які нам довіряють.

Які аптеки працюють з електронними рецептами?

Які аптеки працюють з електронними рецептами?
Де можна придбати ліки за електронним рецептом?
Скільки дійсний електронний рецепт на ліки?