Блог за напрямком Кардіологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Що таке холестерин? Холестерин – органічна жироподібна речовина, не розчинна як у воді, так і в крові. Як утворюється холестерин? В організм холестерин потрапляє з їжі приблизно 20%, і утворюється в печінці 60-80% при метаболізмі глюкози. Наше тіло потребує холестерину для побудови здорових клітин, проте високий рівень холестерину може збільшити ризик серцево-судинних захворювань. Високий рівень холестерину може передаватися у спадок, але часто він є результатом нездорового способу життя, що робить його запобіжним та виліковним. У цій статті ми розповімо все про холестерин: що таке холестерин у крові, його різновиди, норма, а також функції холестерину.
Як відомо, інфаркт та інсульт мають ряд серйозних наслідків. Але мало хто знає, чим саме відрізняються ці два захворювання. У цій статті ми розповімо, чим відрізняється інфаркт від інсульту і які фактори сприяють розвитку цих небезпечних захворювань.
Докладніше про те, хто такі гіпертоніки та гіпотоніки, як визначити підвищений або знижений тиск, а також, що ж гірше: підвищений тиск або знижений розповідаємо у статті.
Організму необхідний холестерин для вироблення гормонів, вітаміну D та речовин, які допомагають перетравлювати їжу. Однак надмірне накопичення холестерину в крові може призвести до серйозних захворювань. Докладніше про це розповідаємо у статті.
Гіпертонія в спеку небезпечна ускладненнями - інсультом та інфарктом. Крім того, її симптоми не можна назвати приємними: головний біль, слабкість, нудота і т.д. А щоб уберегтися від недуги, необхідно пити більше води, займатися спортом і ховатися від сонця. Бажано в спеку відпочивати за межею міста, де висока температура переноситься набагато легше.
Відповіді на найбільш популярні питання про серце.
Є ряд обставин, коли перевірити роботу серця потрібно обов'язково - наприклад, після операцій або деяких захворювань, в період занять професійним спортом, симптомах аритмії або варикозі. У кожному випадку лікар підбере найбільш показовий вид діагностики. Однак не зайвим буде проходити обстеження і без направлення – просто для профілактики. Редакція DOC.ua продовжує розбиратися в діагностичних процедурах, найбільш придатних для профілактики здоров'я і виявлення захворювань на ранній стадії
Доктор сподобався по фото, але при особистій зустрічі виявився не таким, як намалювала уява, – поширена ситуація при першому візиті до лікаря. Це позначиться на довірі до фахівця і призначеного лікування. Щоб уникнути такого дисонансу, на сторінках лікарів в базі сервісу DOC.ua тепер можна не тільки прочитати про досвід і навики фахівця, а й подивитися ексклюзивні відеовізитки