Львів

Акції та знижки приватних клінік

Чекап “Я народився” базовий
Чекап новонародженого від 0 до 12 місяців Найоптимальніший варіант повного чекапу організму вашого малюка. Пакет охоплює необхідні консультації педіатра та вузьких спеціалістів, ультразвукові обстеження та аналізи.
Чекап здорової людини
Звичка проходити регулярні медичні обстеження є ключовою для збереження здоров'я дорослих. Це є ціла життєва філософія - той, хто перевіряє своє здоров'я хоча б раз в рік, закладає міцний фундамент свого майбутнього. Пам'ятайте, що ваше здоров'я - ваша найбільша цінність. Навіть якщо Ви відчуваєте себе чудово, регулярні чекапи є важливим кроком для збереження якісного життя на довгі роки. Це дозволить: виявити проблеми на ранніх стадіях; провести профілактику захворювань; промоніторити хронічні захворювання; зберегти та покращити якість життя. Подбайте про себе та запишіться на чекап вже сьогодні.
22:32:16
Чекап “Здорова дитина-щаслива родина”
Чекап для дітей дошкільного та шкільного віку (розширений). Турбота про здоров’я дітей в період активного росту.
Чекап “Зростаю здоровим”
Чекап для дітей дошкільного та шкільного віку. Турбота про здоров’я дітей в період активного росту. Видача необхідних форм довідок про здоров'я дитини, передбачені наказом МОЗ України
22:32:16
Пакет «Скринінг всього тіла (з контрастом)»
Скринінг всього організму за допомогою комп'ютерної томографії.
28 днiв