Львів
Центр Відновлення зору Анатолія Совви у Львові

Центр Відновлення зору Анатолія Совви у Львові

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
«Центр відновлення зору Анатолія Совви» – це розвинена мережа клінік по Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Центр у Львові пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору. Оперативні втручання здійснює Заслужений лікар України, офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук – Совва Анатолій Ігорович.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Панча, 5на карті
Шевченківський

Медичний центр «Відновлення зору Анатолія Совви» у місті Львів запрошує пацієнтів пройти високоякісні офтальмологічні послуги. В клініці працюють тільки досвідчені фахівці із вищою медичною освітою. Постійно підвищують свої навички роботи на курсах, семінарах та майстер-класах.

Клініку облаштували операційною, відділенням для діагностики, а також власною оптикою. Можливе проведення діагностики для дорослих та дітей, технологіями закордонного виробництва. Це допомагає фахівцям швидко та якісно встановити діагноз пацієнта. Саме завдяки досвіду роботи лікарів та інноваційним технологіям - медична установа процвітає.

В медичному центрі ви зможете отримати комплексну діагностику і терапевтичні маніпуляції для того, щоб зупинити розвиток офтальмологічних хвороб. На базі медцентру лікарі проведуть такі дослідження, як:

• томографія сітківки;
  • глаукомне обстеження;
  • біомікроскопію рогівки;
  • обстеження рефракції ока;
  • зможуть підібрати оптичні прилади для покращення зору;
  • консультативний прийом провідного спеціаліста;
  • кератопографічна діагностика;
  • лазерне лікування катаракти;
  • лазерна дісцизія;
  • лікування методикою крослінг.

В клініці надають домогу пацієнтам, яких торбують такі захворювання, як:

• короткозорість;
  • далекозорість;
  • астигматизм;
  • глаукома;
  • макулопатія;
  • рефракційна зміна кришталика.

ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Микола 12 Квітень 2024
Все було добре, дякую.
Володимир 04 Квітень 2024
Купріянець Олег Володимирович -  дуже приємний та хороший спеціаліст, який дуже добре знає свою праву. При потребі буду ще звертатися до цього саме фахівця. Сама клініка дуже сподобалася, було доволі зручно та комфортно у цій клініці.
Анана 29 Вересень 2020
Я затримала на прийом на п'ять хвилин, але потім я очікувала ще на свій прийом в холі тридцять хвилин. Я звернулась до адміністратора, що у мене немає часу чекати. Адміністратор обурилась на мене з претензією. Я почекала ще десять хвилин і тільки тоді до мене вийшли. Все робилося вкрай повільно. Прийом у лікаря був п'ять-десять хвилин, а інший час мною займався адміністратор. До лікаря претензій не маю, але до клініки я більше не піду.
Андрій 11 Березень 2020
Вежливый и внимательный персонал.
Сергій 20 Грудень 2019
Лікар, Іванна Миколаївна, професійно все розказала, дала рекомендації. Прийом у лікаря сподобався.
Філії мережі
Все клініки