Львів
Центр Відновлення зору Анатолія Совви у Львові

Відгуки про клініку Центр Відновлення зору Анатолія Совви у Львові

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
«Центр відновлення зору Анатолія Совви» – це розвинена мережа клінік по Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Центр у Львові пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору. Оперативні втручання здійснює Заслужений лікар України, офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук – Совва Анатолій Ігорович.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Панча, 5на карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
27 відгуків
Микола 12 Квітень 2024
Все було добре, дякую.
Володимир 04 Квітень 2024
Купріянець Олег Володимирович -  дуже приємний та хороший спеціаліст, який дуже добре знає свою праву. При потребі буду ще звертатися до цього саме фахівця. Сама клініка дуже сподобалася, було доволі зручно та комфортно у цій клініці.
Анана 29 Вересень 2020
Я затримала на прийом на п'ять хвилин, але потім я очікувала ще на свій прийом в холі тридцять хвилин. Я звернулась до адміністратора, що у мене немає часу чекати. Адміністратор обурилась на мене з претензією. Я почекала ще десять хвилин і тільки тоді до мене вийшли. Все робилося вкрай повільно. Прийом у лікаря був п'ять-десять хвилин, а інший час мною займався адміністратор. До лікаря претензій не маю, але до клініки я більше не піду.
Андрій 11 Березень 2020
Вежливый и внимательный персонал.
Сергій 20 Грудень 2019
Лікар, Іванна Миколаївна, професійно все розказала, дала рекомендації. Прийом у лікаря сподобався.
Галина 27 Листопад 2019
Доброзичливе ставлення, чітке пояснення. Мені сподобалося.
Татьяна 12 Червень 2019
До мене віднеслися: з повагою, гарно все розказували, доступно пояснювали. Прийшла, я трохи раніше і мене відразу прийняли, дуже привітно. Не довелося, навіть, чекати свого часу.
Роман 15 Січень 2019
В лікарні чисто і гарно. Був на прийомі у Шендра Я.В., все пройшло файно, лікар все подивився і розказав. З моєю проблемою вони не зовсім змогли допомогти, але мені все сподобалось.
Лілія 22 Жовтень 2018
Як на мене, все було добре.
дмитро 03 Липень 2018
Мені все сподобалось.