Львів

add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія Урологія ... ще
Медичний центр «Мати та дитина» – мережа медичних центрів яка спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та генетиці. Щорічно ми допомагаємо сотням подружніх пар стати щасливими батьками. Наші спеціалісти дбають про психологічний комфорт кожного пацієнта, а також обов’язково дотримуються умов конфіденційності
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Замарстинівська, 85Ана карті
Шевченківський

Медичний центр «Мати та дитина»

Це новий, відмінно оснащений медичний центр. Окрім лікування безпліддя, в абсолютно безпечних умовах із використанням обладнання провідних світових виробників проводяться хірургічні процедури лапароскопії та гістероскопії будь-якої складності.

Комфортне та чуйне лікування

Лікарі медичного центру «Мати та дитина» гарантують збереження умов конфіденційності кожному пацієнту, а також високий професіоналізм, уважне та ввічливе відношення. Більшість з них є членами професійних спілок (Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) та Європейського товариства репродукції та ембріології людини (ESHRE)), постійно вдосконалюють навички у рамках вітчизняних та міжнародних семінарів та конгресів. Кожен зі спеціалістів клініки – лікар с багаторічним досвідом праці, застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Напрямки медичного центру «Мати та дитина» у Львові:

• лікування безплідності, допоміжні репродуктивні технології;
• спостереження вагітності, пренатальна діагностика;
• амбулаторна гінекологія;
• ендоскопічна гінекологія (лапароскопія, гістероскопія);
• лабораторна діагностика;
• консультації фахівців.

З моменту звернення пацієнта до клініки персонал мед центру піклується про його спокій та комфорт, у разі необхідності лікарі надають кваліфіковану психологічну підтримку та допомагають зберігати позитивний настрій.

Діагностика та лікування у медичних центрах «Мати та дитина» проводяться з використанням сучасного високотехнологічного обладнання, яке гарантує отримання швидких та максимально точних результатів.

Юлія 21 Лютий 2024
Клініка дуже сподобалася, але от адміністратори не рецепції не дуже сподобалися.
Ольга 03 Лютий 2024
Дуже класно у клініці. Персонал з розумінням ставиться до пацієнтів.
Євгенія 01 Лютий 2024
Усе пройшло прекрасно, чемно, все було супер!
Христина 14 Липень 2023
Я залишилася задоволеною візитом.
Тетяна 10 Березень 2021
Дуже сподобалась робота персоналу клініки, на сам перед робота адміністрації, всі були уважні та привітні.