Львів
Медичний центр «Мати та дитина»

Акції в клініці Медичний центр «Мати та дитина»

add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія Урологія ... ще
Медичний центр «Мати та дитина» – мережа медичних центрів яка спеціалізуються на лікуванні безпліддя, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та генетиці. Щорічно ми допомагаємо сотням подружніх пар стати щасливими батьками. Наші спеціалісти дбають про психологічний комфорт кожного пацієнта, а також обов’язково дотримуються умов конфіденційності
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Замарстинівська, 85Ана карті
Шевченківський

50% знижки на первинну консультацію уролога-андролога у Львові

діє до 31.05.2024

Отримайте знижку 50% на проходження первинної консультації у лікаря уролога-андролога. Перша консультація - це зустріч з лікарем, знайомство з медичною історією, при необхідності можливий огляд, а також обов'язкові подальші рекомендації фахівця.

700350грн

Фертильний check-up в Мати та дитина

діє до 31.05.2024

Консультація репродуктолога, Антимлюлерів гормон, Фолікулостимулюючий гормон, УЗД діагностика органів малого тазу

26301100грн

50% знижки на первинну консультацію реподуктолога у Львові

50% знижки на первинну консультацію реподуктолога у Львові

50% знижки на первинну консультацію гінеколога у Львові

50% знижки на первинну консультацію гінеколога у Львові

Первинна консультація акушера-гінеколога за 1 грн

діє до 31.05.2024

Отримайте первинну консультацію лікаря акушера-гінеколога всього за 1 грн. Медичний центр ""Мати та дитина"" веде вагітність майбутніх мам, при заключенні договору на ведення, перша консультація всього за 1 грн. Ми розробили програми введення вагітності для кожного можливого випадку, турбуємось про вас комфорт, акція діє у будь-якому нашому центру.

7001грн

Первинна консультація вагітної зі знижкою 50%

діє до 31.05.2024

Наші акушери-гінекологи, готові вам допомогти з усіма питаннями та потребами, пов'язаними з вагітністю. Пропонуємо вам першу консультацію у наших акушерів гінекологів зі знижкою 50%! Майбутні батьки заслуговують на якісну та індивідуальну медичну підтримку під час вагітності. Наша команда професіоналів зрозуміє ваші потреби та відповість на всі ваші запитання, щоб забезпечити вам безпечну та комфортну вагітність. Зателефонуйте нам вже сьогодні, щоб записатися на консультацію та скористатися знижкою 50%. Довірте нам свою вагітність, і ми зробимо все можливе, щоб зробити цей період особливим та безпроблемним для вас і вашої дитини.