Акции и скидки в Львове

Найдено 36акционных предложений
Пакет комплексного обстеження жіночого організму «НЕбайдужа» + УЗД молочних залоз в подарунок
действует до 19.11.2018
Медичний центр Medicover пропонує пройти комплексне жіноче обстеження за привабливою ціною. Пакет включає в себе консультацію гінеколога з оглядом, оптимальний набір обстежень, ультразвукову діагностику матки і придатків плюс ультразвукова діагностика молочних залоз у подарунок

1 300 грн

вул. Антоновича, 102. На карте

Програма «Гармонія 40+»
действует до 30.11.2018
Вневненість та гармонія починаються з піклування про власне здоров’я. Більшість жіночих захворювань добре лікуються на початковій стадії, тому так важлива своєчасна діагностика недугів. Медичний центр Medicover пропонує комплексне обстеження для жінок, яким за 40. У пакет входять дві консультації гінеколога, апаратні та лабораторні дослідження

1 800 грн

Програма «Моя донечка»
действует до 30.11.2018
Пакетна пропозиція включає комплекс послуг з дитячої гінекології. Звернення до лікаря рекомендовано, якщо дівчинка скаржиться на дискофорт чи біль під час сечовипускання, свербіж або почервоніння в області статевих органів

Франківський

Обстеження жіночого організму «Гармонія нова»
действует до 20.11.2018
Шалений темп сучасної жінки потребує піклування про її здоров'я. На жаль, чимало жіночих захворювань довгий час можуть розвиватися безсимптомно. Тому діагностувати їх варто якомога раніше, щоб лікування пройшло ефективніше та без наслідків.

Медичний центр Medicover пропонує комплексне обстеження для жінок. Діагностика включає оптимальні апаратні та лабораторні дослідження, а також первинну й повторну консультації гінеколога для динамічного контролю за станом жіночого здоров’я

1 300 грн

Франківський

Пакет «Я здоровий» для первинних пацієнтів
действует до 20.11.2018
Первинні пацієнти Медичного центру Medicover можуть скористатися особливою пропозицією, яка допоможе дізнатися основні показники, які свідчать про стан здоров'я в момент обстеження. Це вплине на необхідність подальшого лікування. Також аналізи можна використати як дані для профілактичного медогляду.

Щоби скористатися акційним пакетом, потрібно попросити у особистого лікаря флаєр «Пройди огляд і будь певен, що ти – здоровий!». На ньому лікар відразу зазначить дату виписки. Акційна пропозиція буде дійсною впродовж наступних п'яти днів

Франківський

Программа «Комплексна перевірка жіночого здоров'я»
действует до 30.11.2018
Медичний центр «Медікавер» пропонує пацієнткам пройти комплексну перевірку свого здоров'я. Пакетна пропозиція включає оптимальний набір обстежень, необхідних для точного встановлення діагнозу та призначення ефективної схеми лікування: первинну та повторну консультації лікаря-гінеколога, лабораторні дослідження, а також проведення УЗД та функціональної діагностики.

1 500 грн

Пакет «Кардіологічний оптимальний»
действует до 30.11.2018
Пропозиція зацікавить тих, хто бажає перевірити стан своєї серцево-судинної системи. Пакет «Кардіологічний» дозволяє пройти лабораторну діагностику, функціональні обстеження та консультацію лікаря-кардіолога за вигідною ціною.

Франківський

Пакет «Медичний супровід новонородженого»
действует до 30.11.2018
Скориставшись пакетною пропозицією від медичного центру «Медікавер», ви отримаєте повний супровід лікаря-педіатра протягом першого місяця від народження немовляти. Який включає консультації педіатра з виїздом додому та в телефонному режимі, а також проведення професійного масажу малюкові.

2 200 грн

Комплексне обстеження для чоловіків
действует до 30.11.2018
Справжні чоловіки добре піклуються про здоров’я, щоб бути впевненими у ньому на всі 100%! Спеціально для сильних та мужніх клініка Medicover підготувала спеціальну пропозицію – можливість пройти базове обстеження організму за спеціальною ціною. До програми входять первинні консультації терапевта, уролога та стоматолога, а також лабораторні і апаратні обстеження

1 185 грн

Франківський

Знижка на професійне відбілювання зубів
действует до 01.12.2018
Стоматологічна клініка ЕКСПЕРТ пропонує своїм клієнтам пройти професійне відбілювання зубів за новим ефективним методом по акційній ціні. При відбілюванні застосовується спеціальний гель та безпечне світло. Гель робить процедуру однією з найбезпечніших серед існуючих методів фотовідбілювання
Скидка 50%

2 000

Комплексний пакет «Ортодонтичний»
действует до 01.12.2018
Ортодонтичне лікування у лікаря ортодонта із багаторічним досвідом роботи. Акція не передбачає прихованих платежів. Ви оплачуєте брекет систему + постановку та лікування в період після лікування
Скидка 25%

7 500 грн

10 000

Франківський, Кульпарків

Професійна гігієна ротової порожнини «Все включено»
действует до 01.12.2018
Спеціально для бажаючих пройти професійну гігієну ротової порожнини стоматологічна клініка ЕКСПЕРТ підготувала пропозицію зі знижкою. В акцію входить: зняття пігментованого нальоту (наліт курця) апаратом Air-flow, видалення твердих зубних відкладень та полірування зубів фтор-пастами
Скидка 50%