Блог за напрямком Акушерство

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Планування вагітності часто викликає питання не тільки у молодих мам, а й у тих, хто вже пізнав радість материнства, і тепер замислюється про братика або сестричку для первістка. У сучасному ритмі важливо починати комплексно готувати організм до майбутньої події. Аналізи, вітаміни, спосіб життя - що до чого і в які терміни, розбирався Doc.ua.
Планування дитини найчастіше лякає та викликає купу питань у майбутніх батьків. З чого почати: купити енциклопедію чи піти здавати аналізи? Але які аналізи необхідні для планування дитини? На всі ці запитання ми відповімо у нашій статті.
2020 року 2,3 мільйона жінок у всьому світі почули діагноз «рак молочної залози». Близько 13% цих діагнозів поставили жінкам віком до 45 років, це майже 300 000 жінок. В Україні рак молочної залози посідає 1 місце серед усіх видів онкології у жінок, при цьому на групу 18-24 років припадає 10%, 30-54 – 29.1%. У цій статті ми розповідаємо про вагітність під час онкології.
Де і як знайти акушерів-гінекологів, які допоможуть вирішити всі ваші проблеми з жіночим здоров'ям? Адже багато пацієнтів задаються цими питаннями. Спеціально для вас ми зібрали рейтинг кращих акушерів-гінекологів Києва за версією користувачів DOC.ua
Майже кожна дівчина хоч раз у житті робила тест на вагітність. І не дивно, адже це досить зручний і швидкий спосіб дізнатися про можливу вагітність за допомогою тесту з перших днів. У цій статті ми розповімо докладніше про те, що таке тест на вагітність, коли можна робити тест після зачаття і як він працює.
Токсикоз (нудота і блювота) вагітних — ускладнення вагітності, порушення механізмів регуляції обміну речовин і поведінкових реакцій в організмі вагітної жінки. Проявляється на 8-12 тижні вагітності, характеризується різними диспепсичними розладами і порушеннями всіх видів обміну
При настанні третього триместру майбутнім мамам слід готуватися до пологів не тільки психологічно і фізично, а й буквально – збираючи сумку з речами, які стануть в нагоді їй і дитині в пологовому будинку. Ми з'ясували, що входить в список предметів першої необхідності, без чого не обійтися при кесаревому розтині або партнерські пологи і коли краще готувати «тривожний чемоданчик», щоб в потрібний час опинитися в повній готовності і екіпіровці
Доктор сподобався по фото, але при особистій зустрічі виявився не таким, як намалювала уява, – поширена ситуація при першому візиті до лікаря. Це позначиться на довірі до фахівця і призначеного лікування. Щоб уникнути такого дисонансу, на сторінках лікарів в базі сервісу DOC.ua тепер можна не тільки прочитати про досвід і навики фахівця, а й подивитися ексклюзивні відеовізитки
Кожна майбутня мама повинна бути озброєна правилами, які допоможуть їй впоратися з весняним авітамінозом. Дізнатися про причини його виникнення у вагітних і зрозуміти, як запобігти вітамінну недостатність, допоможуть коментарі сімейного лікаря Центру здорового материнства Олесі Гетьман
Жіноче безпліддя в наш час є досить поширеною проблемою. Головним чином до такої неприємності приводять різні запальні захворювання малого таза, які купуються саме в молодому віці. Але в сучасному світі вже існують комплексні методи відновлення репродуктивних функцій у жінок, про яких ви й довідаєтеся в даній статті.
Показати ще 2 статейautorenew