Поради лікаря

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Одна з хвилюючих подій, яку проходить в житті кожна дівчинка, дівчина і жінка — це прийом у гінеколога. У одного з кращих лікарів Києва ми розпитали про те, як повинен правильно і комфортно проходити прийом у гінеколога, а також про те, як потрібно використовувати засоби гігієни
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, лікар вищої категорії клініки «Мати і дитина» Юлія Малова розповіла медичному онлайн-хабу Doc.ua про те, для чого потрібна контрацепція, які види контрацептивів існують в сучасному світі, і як правильно вибрати свій метод контрацепції
Лікар-психіатр, нарколог Євген Царук розповів медичному онлайн-хабу Doc.ua про те, з якими психічними розладами люди стали частіше звертатися під час пандемії, чому зберегти психічне здоров'я зараз так само важливо, як і фізичне
Більшість українців з нетерпінням чекають зимових свят. У багатьох, незважаючи на Різдвяний піст, новорічна ніч асоціюється з пізньою ситною вечерею, яка не обходиться без олів'є, оселедця під шубою, ікри, шампанського та мандаринів. Чи можна наїстися олів'є на рік вперед, чим загрожує нічне переїдання і як вберегтися від наслідків застіль — корисною і потрібною інформацією поділилась гастроентеролог КНП "Київський міський консультативно-діагностичний центр" Людмила Огіря
Як повідомляє лікар-кардіолог вищої категорії КНП «Київський міський консультативно-діагностичний центр» Володимир Базелінський, наявність серцево-судинного захворювання не впливає на частоту випадків зараження коронавірусом. Однак, це може вплинути на важкість перебігу хвороби і на прогноз одужання
У яких випадках чоловікові негайно потрібно звернутися до фахівця, як часто робити профогляди і чому не потрібно боятися урологів - розповідаємо в нашому матеріалі
Врач-нутрициолог Иванна Лукьянчук из центра диетологии и психотерапии «HealthyWay» рассказала о последних трендовых направлениях в питании, а также поделилась секретами, как оставаться стройным и здоровым без жестких ограничений в питании
Шкіру обличчя кожного з нас можна віднести до певного типу — суха, жирна, нормальна, комбінована, чутлива. Це безпосередньо впливає на підбір індивідуального догляду за нею. При щоденному наборі процедур для шкіри у залежності від типу нам докладно розповіла лікар-косметолог центру естетичної медицини GarnoMedica Сагалевич Вікторія Олегівна
Багато з нас не бачать принципової різниці між психіатром і психологом або психотерапевтом. Є й ті, хто прагне до спілкування з психологом, в але всіляко уникає психіатрів, оскільки підсвідомо підживлюється страхами перед каральної психіатрією. Роз'яснити ситуацію нам допоміг Антон Куликович, представник берлінського практіса Ігоря Ладижинського на території СНД, лектор київської політичної академії «Грушевського, 5» і лікар-психіатр з 10-річним стажем роботи
Ми часто зіштовхуємося з терміном «емоційне вигорання», іноді намагаємося самі у себе його діагностувати і навіть вилікувати своїми силами. Кваліфіковано про вигоряння, причини його виникнення та шляхи подолання нам розповів Антон Куликович, лікар-психіатр з 10-річним стажем роботи, представник берлінського практіса Ігоря Ладижинського на території СНД і лектор київської політичної академії «Грушевського, 5»
1 2 3
Показати ще 10 статейautorenew