Поради лікаря за напрямком Гінекологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Вважається, що троє жінок з чотирьох хоч раз у житті стикаються з вагінальним кандидозом, який у побуті називають молочницею. Щоб дізнатися, чому виникає молочниця та як запобігти цьому поширеному захворюванню, ми звернулися до лікаря акушера-гінеколога.
Одна з хвилюючих подій, яку проходить в житті кожна дівчинка, дівчина і жінка — це прийом у гінеколога. У одного з кращих лікарів Києва ми розпитали про те, як повинен правильно і комфортно проходити прийом у гінеколога, а також про те, як потрібно використовувати засоби гігієни
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, лікар вищої категорії клініки «Мати і дитина» Юлія Малова розповіла медичному онлайн-хабу Doc.ua про те, для чого потрібна контрацепція, які види контрацептивів існують в сучасному світі, і як правильно вибрати свій метод контрацепції
Сервіс Doc.ua дізнався у ведучого гінеколога Медичного центру «Верум» Татарчук Тетяни Феофанівни, чому жінки бояться ходити до гінеколога, а також найпростіші правила по збереженню здоров'я.
Сервіс Doc.ua дізнався компетентну думку гінеколога Наталії Лелюх Медичного центру Святої Параскеви про профілактичні огляди і їх ефективність.