Блог за напрямком Дієтологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Втомилися від спекотної погоди? Ось 15 продуктів, які допоможуть зберегти прохолоду цього літа.
Їсти все, що хочеться, і при цьому залишатися у формі, навчившись чути своє тіло — схоже на мрію. Все це обіцяє нам інтуїтивне харчування. Проте перехід до нього може бути непростим. Розбираємось докладніше з плюсами та мінусами інтуїтивного харчування та пропонуємо покроковий план тим, хто хоче спробувати.
Літо вже близько, і з ним приходять не лише радості теплих днів, а й підвищена температура, що збільшує ризик зневоднення. Розберемося, скільки води потрібно пити кожен день, щоб залишатися здоровим і активним.
Вітаміни та мінерали є важливими поживними речовинами, оскільки вони виконують сотні функцій в організмі. Приймання вітамінних комплексів разом зі здоровим харчуванням залишається найкращим способом отримати достатню кількість необхідних вітамінів і мінералів. У цій статті розповідаємо про різні підходи до приймання вітамінів, їх дію, а також як правильно підібрати вітамінний комплекс, який справді буде приносити користь.
Влітку дієти з очищувальною дією завжди на піку популярності. Ще б пак! Адже саме детокс дієти допомагають швидко скинути кілька зайвих кілограмів. До того ж, кілька днів на детокс дієті освіжають зовнішній вигляд і дарують легкість організму. Що таке детокс дієта, про її принципи роботи та показання розповідаємо в статті.
Про те, що мед неймовірно корисний, знають всі. Однак досить складно придбати цей продукт без різних домішок, якщо немає знайомих бджолярів. Як відрізнити справжній мед від підробленого за кольором, консистенції і запаху, а також за допомогою різних хитрощів, докладно описано в даній статті.
Для того, щоб не набрати зайві кілограми, а споживати лише поживні та корисні продукти, необхідно знати їхню енергетичну цінність. У цій статті ми розповімо та покажемо топ найкалорійніших продуктів.
Сироїдіння – відмова від вживання продуктів, які піддаються тепловій обробці (смаженні, варінні, запікання, копчення, приготування на пару і т.д.). Основним аргументом сироїдіння є бажання зберегти харчову цінність продуктів. Чи справді сироїдіння безпечно для здоров'я або є серйозною загрозою?
Про те, як схуднути до Нового року 2022 без шкоди для здоров'я ми розповімо в цій статті.
Жири прийнято вважати ворогом серця, судин і тонкої талії, але чи так це насправді? У цій статті ми розповімо вам, які жири корисні, а які ні.
Показати ще 8 статейautorenew