Блог за напрямком Урологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Якщо ви виявили проблеми з сечовидільною або ж репродуктивною системою, то не варто впадати в розгубленість, адже вам зможе допомогти лікар-уролог. Цей фахівець займається лікуванням захворювань і патологій не тільки у чоловіків, а й у жінок. Щоб ви не витрачали час на пошуки досвідченого фахівця, ми підготували для Вас ТОП-15 кращих урологів за версією Doc.ua
Відомо, що ефективніше та дешевше запобігати захворюванням, ніж лікувати. Тому профілактика та рання діагностика стають ключовими у турботі про організм чоловіка. У цій статті ми розповімо про основні аналізи, необхідні для проходження чек-апу – комплексного обстеження організму чоловіка.
Однією з найбільш страшних для чоловіка проблем є гіперплазія передміхурової залози або по-іншому - аденома простати. Сучасні методи лікування дають можливість своєчасно і з мінімальним дискомфортом для чоловіка вирішити цю проблему. Про те, яким лікування віддати перевагу, читайте в статті.
Хоча всі знають про ризик зараження венеричними захворюваннями, на жаль кількість хворих, як і раніше, залишається на високому рівні. Основна проблема полягає в тому, що багато з хвороб протікають безсимптомно, поки не перейдуть у гостру стадію, тому так важливо знати про захист від венеричних захворювань та їх профілактику.
Гормональні зміни є природною частиною старіння кожного чоловіка. Однак, на відміну від різкого падіння репродуктивних гормонів, яке відбувається у жінок під час менопаузи, зміни статевих гормонів та настання “чоловічого клімаксу” відбуваються поступово. Докладніше про те, що таке чоловічий клімакс і чи є, в принципі, чоловічий клімакс розповідаємо у статті.
Як почистити нирки, не зашкодивши собі — питання, яке цікавить багатьох людей, адже проблема появи слизу, каменів, рідини і піску дуже поширена. Наша стаття допоможе вам уникнути неприємних наслідків і правильно провести процедуру очищення нирок у домашніх умовах
Чоловіча молочниця виникає, як і жіноча, через мікроскопічних дріжджоподібних грибів, які належать до роду Кандида. Саме тому медична назва цієї хвороби - кандидоз у чоловіків.
Психологічні навантаження, шкідливі звички, стреси і незбалансоване харчування негативно впливають на чоловіче здоров'я. Своєчасне звернення до лікаря - це якісна професійна допомога у вирішенні делікатних проблем. Представляємо вам наш рейтинг андрологів Києва - ТОП 15 провідних фахівців, досвід і знання яких є найбільш важливими для пацієнтів сервісу DOC.ua.
У яких випадках чоловікові негайно потрібно звернутися до фахівця, як часто робити профогляди і чому не потрібно боятися урологів - розповідаємо в нашому матеріалі
Доктор сподобався по фото, але при особистій зустрічі виявився не таким, як намалювала уява, – поширена ситуація при першому візиті до лікаря. Це позначиться на довірі до фахівця і призначеного лікування. Щоб уникнути такого дисонансу, на сторінках лікарів в базі сервісу DOC.ua тепер можна не тільки прочитати про досвід і навики фахівця, а й подивитися ексклюзивні відеовізитки
Показати ще 2 статейautorenew