Гід здоров'ям

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Втомилися від спекотної погоди? Ось 15 продуктів, які допоможуть зберегти прохолоду цього літа.
Поради, які допоможуть зберегти здоров'я очей та уникнути неприємних симптомів.
Що робити, якщо болять м'язи після тренування? Зібрали перевірені поради.
Повертаєтеся додому, щоб двічі перевірити, чи вимкнена праска, плита та чи закриті вхідні двері? Турбуєтеся про недостатньо вимиті руки? Помічали за собою неприємні, а часом і жорстокі думки, з якими важко впоратися? Можливо, ви страждаєте від обсесивно-компульсивного розладу (ОКР).
Нещодавно приймали антибіотики та відчуваєте дискомфорт у кишківнику? Прийом антибіотиків погано впливає на баланс бактерій у нашій травній системі. Однак є способи, які допомагають відновити здоров'я шлунково-кишкового тракту.
З діастазом прямих м'язів живота під час вагітності чи після пологів стикається більш ніж половина жінок. Це так званий «матусин животик» або «окремий прес». Як позбутися діастазу – розберемося у нашій статті.
Компанія Тева в Україні створила прості та зручні веб-інструменти для людей, які страждають на мігрень – це чат-бот Головний Бот та портал Про Головний Біль. Яка користь від цих ресурсів, якщо мігрень невиліковна? Читайте далі у нашій статті.
Чи можна захворіти на цистит, застудити нирки або придатки, сидячи на холодному? Пояснюємо з медичної точки зору та розвінчуємо міфи.
Їсти все, що хочеться, і при цьому залишатися у формі, навчившись чути своє тіло — схоже на мрію. Все це обіцяє нам інтуїтивне харчування. Проте перехід до нього може бути непростим. Розбираємось докладніше з плюсами та мінусами інтуїтивного харчування та пропонуємо покроковий план тим, хто хоче спробувати.
На сайтах клінік та лікарів ми часто зустрічаємо згадку про доказовий підхід у лікуванні. Що це означає і для чого потрібна доказова медицина лікарям та пацієнтам? Як дізнатися, чи доведено ефективність методу лікування чи медичних препаратів, які призначає лікар? Відповідаємо на ці запитання у нашій статті.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right