Статті

Блог ЗМІ про нас Для лікарів Статті Новини партнерів Новини сервісу
Беручи будь-які ліки, ми очікуємо від нього якогось конкретного ефекту, неважливо зниження температури чи це або усунення болю. Але досить часто, ми не отримуємо того результату, якого чекали. З чим це може бути пов'язано, читайте в статті.
Корисні поради для тих, хто зважився робити татуювання: як знеболити шкіру, що не можна робити до і після тату, як доглядати в перші дні, чого варто побоюватися і як в результаті отримати бажаний результат!
Майже кожна людина, хоч раз у своєму житті, але приймала антибіотики. У даній ситуації вам відомо, що стоять вони на порядок дорожче більшості препаратів інших груп і, часом, покупка їх чревата утворенням значної дірки в сімейному бюджеті. До того ж, у багатьох випадках нам доводиться платити не як за препарат, як за його бренд. Для своїх користувачів DOC.UA підготував корисну статтю про дешеві аналоги дорогих антибіотиків.
Секс і вагітність. На яких термінах можна і коли не можна займатися сексом, які пози краще вибрати в різних триместрах
Перед вами стаття, яка представляє собою докладну інструкцію, як правильно зробити укол в домашніх умовах. Мова про внутрішньом'язові ін'єкції, так як внутрішньовенні краще залишити для професіоналів. Як зробити собі укол внутрішньом'язово в сідницю, стегно або руку?
Тампони та прокладки - два найпопулярніших засоби захисту під час менструацій. Рішення про те, який з них використовувати, може бути складним, тому що правильний вибір у всіх різний, залежить від необхідного захисту та від того, що змушує вас почувати себе найбільш комфортно. Про те, як вибрати відповідні тампони, як часто їх міняти, а також про плюси та мінуси тампонів і прокладок читайте в нашій статті.
Перший Всеукраїнський рейтинг кращих роботодавців у медицині — це не просто рейтинг медичних закладів, впорядкований за сучасними вимогами до кадрової політики та мотивації персоналу.
Участь у марафоні - це гідна мета, до якої слід підходити усвідомлено. Біг на довгі дистанції навіть при належній підготовці дуже впливає на організм: викликає ряд фізіологічних змін. Біг - це відмінний спосіб укріпити імунну систему, спалити жир та поліпшити розумовий стан. Однак, є ряд чинників, які можуть негативно вплинути на ваш стан здоров'я. Про те, що відбувається з тілом під час забігу, а також чим корисний та шкідливий біг розповідаємо в статті.
Що таке психосоматика? Які існують психологічні причини захворювань? І як уникнути будь-яких хвороб? Про все це ви зможете прочитати в даній статті.
Кількість школярів, які можуть похвалитися міцним здоров'ям, неухильно скорочується. Причинами цього є різні чинники, починаючи від нездорового харчування і закінчуючи помилками виховання. Найнебезпечнішими «шкільними» хворобами є сколіоз, гастрит і короткозорість. Як уберегти школяра від «професійних» захворювань?
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right