Статті

Блог ЗМІ про нас Для лікарів Статті Новини партнерів Новини сервісу
Зима може бути тяжкою для нашого тіла. Холодне повітря і пронизливий вітер можуть зробити наші губи потрісканими, а руки сухими. Принаймні ці ознаки легко помітити. А що ж із нашими ногами?
Лікар знає краще за Інтернет
записуйся на консультацію до перевірених фахівців
Антибіотики – це сильнодійні препарати, що використовуються для боротьби з бактеріальними інфекціями. Вони працюють, вбиваючи бактерії або перешкоджаючи їх росту та розмноженню. Тому так важливо знати правила призначення антибіотиків. При правильному призначенні ви повинні приймати антибіотики лише тоді, коли вони необхідні, тому що вони можуть викликати побічні ефекти та сприяти розвитку антибактеріальної резистентності. У цій статті ми розповімо про основні засади вибору та призначення антибіотиків.
Від розвитку алергії на білок не захищені навіть новонароджені, адже вони теж вживають продукти тваринного походження. Така харчова алергія є результатом вживання коров'ячого молока, який додається до складу дитячих сумішей. Чому ж відбувається така реакція? Розповідаємо докладніше про алергію на казеїн у цій статті.
Здавалося б, доступ до фруктів та овочів у магазинах не обмежений цілий рік, і ми не позбавлені можливості вживати їх у достатній кількості. Але навіть прихильники правильного харчування та здорового способу життя, стикаються з такими симптомами, як сонливість, дратівливість, випадання волосся та ламкість нігтів. Корінь всіх бід криється в гострій нестачі вітамінів - авітамінозі. На перший погляд, захворювання не здається катастрофою, але може призвести до серйозних збоїв в організмі і вимагає грамотного лікування.
Зимові свята — це низка вихідних, під час яких прийнято багато готувати і, відповідно, багато їсти. Вчорашні салати та інші страви мають термін зберігання, про що не варто забувати, щоб потім не страждати через неприємних наслідків для здоров'я
A що ж таке зима? На жаль, не тільки пухнастий сніг, запах мандарин і довгоочікувані свята, а й сезон простудних захворювань. Морозні вітри, зниження температури повітря, малорухливий спосіб життя, короткий світловий день, постійне перебування в закритому приміщенні, нестача вітамінів – всі ці фактори знижують захисні функції організму і підвищують ризик респіраторних захворювань і грипу.
Безсоння - це поширений розлад сну, який може заважати заснути, провокувати поганий сон або змушувати вас прокидатися надто рано і не мати змоги знову заснути. Хвороба інсомнія може підірвати не тільки ваш рівень енергії та настрій, але й ваше здоров'я, продуктивність та якість життя. Докладніше про те, що таке інсомнія, розповідаємо у статті.
Харчове отруєння – це захворювання, викликане вживанням зараженої їжі. Інфекційні організми, включаючи бактерії, віруси та паразити, або їх токсини є найпоширенішими причинами харчових отруєнь. Дедалі більше людей зіткнулися з цією проблемою, адже через постійне відключення світла дуже складно зберегти продукти у свіжому вигляді. А зіпсовані продукти – це основна причина отруєння. У цій статті ми докладніше розповімо про те, що таке харчове отруєння та як його уникнути.
Чи часто з вами трапляється таке, що вам зовсім не хочеться йти на роботу, ви відчуваєте постійну втому, безнадійність і розбитість, будь-які дрібниці буквально виводять з себе? Так проявляється синдром професійного вигорання. Отже, якщо ви перегоріли на роботі, у цій статті ми поділимося порадами про те, що робити під час професійного вигорання.
Кожен другий, хто коли-небудь стикався з гнійної ангіною або вже знає, що це таке, як вогню боїться різних антибіотиків. Як правило, подібне судження і боязнь викликано тією думкою, що всі антибіотики завдають, мало непоправної шкоди всьому організму. Однак, при цьому і зовсім не варто дотримуватися і тієї думки, що антибіотики при ангіні лікарі також призначають зовсім необдумано, не маючи на те вагомих обставин.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right