Гід здоров'ям

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Компанія Тева в Україні створила прості та зручні веб-інструменти для людей, які страждають на мігрень – це чат-бот Головний Бот та портал Про Головний Біль. Яка користь від цих ресурсів, якщо мігрень невиліковна? Читайте далі у нашій статті.
Чи можна захворіти на цистит, застудити нирки або придатки, сидячи на холодному? Пояснюємо з медичної точки зору та розвінчуємо міфи.
Їсти все, що хочеться, і при цьому залишатися у формі, навчившись чути своє тіло — схоже на мрію. Все це обіцяє нам інтуїтивне харчування. Проте перехід до нього може бути непростим. Розбираємось докладніше з плюсами та мінусами інтуїтивного харчування та пропонуємо покроковий план тим, хто хоче спробувати.
На сайтах клінік та лікарів ми часто зустрічаємо згадку про доказовий підхід у лікуванні. Що це означає і для чого потрібна доказова медицина лікарям та пацієнтам? Як дізнатися, чи доведено ефективність методу лікування чи медичних препаратів, які призначає лікар? Відповідаємо на ці запитання у нашій статті.
У нашій статті ми розглянемо основні причини випадіння волосся у чоловіків та жінок, обговоримо спадкові аспекти та безліч інших потенційних причин, що лежать в основі алопеції.
У цій статті ми обговоримо прості способи інтеграції фізичної активності у щоденний розпорядок, навіть якщо ви відчуваєте брак часу чи мотивації. Від коротких прогулянок до організації робочого простору — знайдемо способи зробити рух природною частиною вашого дня.
Перед операцією лікарі часто рекомендують утримуватись від їжі за 6–8 годин, щоб вона встигла залишити шлунок. Звідки взялося це правило і чому не варто його порушувати?
Менструальні болі знайомі багатьом жінкам. Розберемося, чому вони виникають, як полегшити свій стан самостійно і коли варто звернутися до лікаря.
Літо вже близько, і з ним приходять не лише радості теплих днів, а й підвищена температура, що збільшує ризик зневоднення. Розберемося, скільки води потрібно пити кожен день, щоб залишатися здоровим і активним.
Як проявляється алергія на солнце, чому виникає та що робити для її лікування і профілактики.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right