Гід здоров'ям за напрямком Гінекологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
26 вересня – Всесвітній день контрацепції, його було створено за ініціативи міжнародних організацій, які займаються репродуктивним здоров'ям жінок та чоловіків. Акушер-гінеколог, лікар DOC.ua Оксана Домненко у своїй колонці для 24tv.ua розповідає про контрацепцію, її сучасні види та методи, та визнану ефективність кожного з них.
Планування дитини найчастіше лякає та викликає купу питань у майбутніх батьків. З чого почати: купити енциклопедію чи піти здавати аналізи? Але які аналізи необхідні для планування дитини? На всі ці запитання ми відповімо у нашій статті.
Вірус папіломи людини (ВПЛ) – дуже поширена вірусна інфекція. На запитання, скільки людей хворіють на впл, ми можемо відповісти, — близько 80% сексуально активного населення. На сьогодні відкрито понад 100 типів (штамів) папіломавірусу. На жаль, наш організм не може виробити стійкий імунітет до всіх типів папіломавірусу людини і є висока ймовірність повторного інфікування. Тому деякі люди можуть заразитися папіломавірусною інфекцією кілька разів упродовж життя. У той самий час одна людина може бути інфікована кількома типами ВПЛ одночасно. Потрапляючи в організм, вірус вражає клітини епітелію, порушуючи процес поділу, і трансформує їх, що й зумовлює різні захворювання. Докладніше про все це, розповідаємо у статті.
Жінці будь-якого віку для профілактики та ранньої діагностики гінекологічних захворювань необхідно отримувати консультацію лікаря, обстежуватись і здавати аналізи. Фахівці радять не уникати візиту гінеколога і включати його у свій щорічний календар подій
Грудне вигодовування - це навичка, яка вимагає часу, щоб опанувати її. Багато мам загадуються питанням, чи добре їх дитина їсть і отримує достатньо, особливо в перші кілька днів, проте деякі сумніваються, чи обов'язково годувати дитину грудьми загалом. Але як тільки ви освоїте цю навичку, дізнаєтеся про зручні пози для годування грудьми, ви, ймовірно, виявите, що це найпростіший і найприємніший спосіб годувати дитину.
Майже кожна дівчина хоч раз у житті робила тест на вагітність. І не дивно, адже це досить зручний і швидкий спосіб дізнатися про можливу вагітність за допомогою тесту з перших днів. У цій статті ми розповімо докладніше про те, що таке тест на вагітність, коли можна робити тест після зачаття і як він працює.
Молочниця приносить дискомфорт і впливає насамперед на статеве життя. У цій статті поговоримо про секс при молочниці, та дамо відповідь на найпоширеніше питання: "Чи можна займатися сексом при молочниці?"
Ерозія шийки матки – один із тих діагнозів, який вимагає ретельної діагностики у досвідченого фахівця до того, як проводити процедури лікування. Якщо є ризик, що з часом ерозія шийки матки призведе до утворення атипових клітин, то лікар може призначити лікування за допомогою висічення змінених тканин - кріодеструкцію шийки матки. Докладніше про те, що таке кріодеструкція, як відбувається операція, а також кому показана та протипоказана ця процедура розповідаємо у статті.
Про перші ознаки вагітності на ранньому терміні та про те, коли саме з'являються початкові ознаки вагітності розповідаємо у статті.
Doc.ua зібрали 12 найкращих застосунків для жіночого здоров’я.
Показати ще 7 статейautorenew

Теми