Гід здоров'ям за напрямком Терапія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Що робити, якщо болять м'язи після тренування? Зібрали перевірені поради.
Чи можна захворіти на цистит, застудити нирки або придатки, сидячи на холодному? Пояснюємо з медичної точки зору та розвінчуємо міфи.
На сайтах клінік та лікарів ми часто зустрічаємо згадку про доказовий підхід у лікуванні. Що це означає і для чого потрібна доказова медицина лікарям та пацієнтам? Як дізнатися, чи доведено ефективність методу лікування чи медичних препаратів, які призначає лікар? Відповідаємо на ці запитання у нашій статті.
Літо вже близько, і з ним приходять не лише радості теплих днів, а й підвищена температура, що збільшує ризик зневоднення. Розберемося, скільки води потрібно пити кожен день, щоб залишатися здоровим і активним.
Грип в Україні є сезонним захворюванням, епідемічні спалахи якого фіксуються в різних регіонах раз на два-чотири роки. У період епідемії хвороба за 10-14 днів охоплює велике місто, а за один місяць здатна поширитись на всю країну.
Нудота - далеко не найприємніше відчуття, яке до того ж може бути симптомом серйозного захворювання ендокринологічного та неврологічного напрямку, а також травної системи.
У цей складний для України час, велика кількість військовослужбовців потребують професійного лікування та якісної реабілітації. Ми, Doc.ua, хочемо допомогти якомога більшій кількості військовослужбовців ЗСУ у реабілітації та поділитися можливістю безкоштовної ксенонотерапії від наших партнерів медичного центру “Xenium”. У цій статті ми розповідаємо про програму реабілітації – ксенонотерапія – від наших партнерів медичного центру “Xenium”, її переваги та результати.
Відомо, що ефективніше та дешевше запобігати захворюванням, ніж лікувати. Тому профілактика та рання діагностика стають ключовими у турботі про організм чоловіка. У цій статті ми розповімо про основні аналізи, необхідні для проходження чек-апу – комплексного обстеження організму чоловіка.
Кашель — одна з найбільш частих скарг на прийомі у лікаря. Він може бути симптомом дуже широкого спектру захворювань: не тільки ураження органів дихання, але і травного тракту, серцево-судинної системи, алергій, попадання сторонніх предметів або інфекційних захворювань (таких як коклюш). Крім того, кашель може бути проявом побічних ефектів постійного застосування медикаментів.
Антибіотики – це сильнодійні препарати, що використовуються для боротьби з бактеріальними інфекціями. Вони працюють, вбиваючи бактерії або перешкоджаючи їх росту та розмноженню. Тому так важливо знати правила призначення антибіотиків. При правильному призначенні ви повинні приймати антибіотики лише тоді, коли вони необхідні, тому що вони можуть викликати побічні ефекти та сприяти розвитку антибактеріальної резистентності. У цій статті ми розповімо про основні засади вибору та призначення антибіотиків.
Показати ще 10 статейautorenew
5 chevron_right