Гід здоров'ям за напрямком Терапія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Які симптоми вказують на те, що у вас продуло шию? Як уникнути цих неприємних відчуттів та болю? Які методи лікування шийного міозиту можна застосувати, щоб швидко та ефективно впоратися із захворюванням? Детальніше про цей стан та способи лікування розповідаємо у статті.
Грип в Україні є сезонним захворюванням, епідемічні спалахи якого фіксуються в різних регіонах раз на два-чотири роки. У період епідемії хвороба за 10-14 днів охоплює велике місто, а за один місяць здатна поширитись на всю країну.
Нудота - далеко не найприємніше відчуття, яке до того ж може бути симптомом серйозного захворювання ендокринологічного та неврологічного напрямку, а також травної системи.
У цей складний для України час, велика кількість військовослужбовців потребують професійного лікування та якісної реабілітації. Ми, Doc.ua, хочемо допомогти якомога більшій кількості військовослужбовців ЗСУ у реабілітації та поділитися можливістю безкоштовної ксенонотерапії від наших партнерів медичного центру “Xenium”. У цій статті ми розповідаємо про програму реабілітації – ксенонотерапія – від наших партнерів медичного центру “Xenium”, її переваги та результати.
Відомо, що ефективніше та дешевше запобігати захворюванням, ніж лікувати. Тому профілактика та рання діагностика стають ключовими у турботі про організм чоловіка. У цій статті ми розповімо про основні аналізи, необхідні для проходження чек-апу – комплексного обстеження організму чоловіка.
Кашель — одна з найбільш частих скарг на прийомі у лікаря. Він може бути симптомом дуже широкого спектру захворювань: не тільки ураження органів дихання, але і травного тракту, серцево-судинної системи, алергій, попадання сторонніх предметів або інфекційних захворювань (таких як коклюш). Крім того, кашель може бути проявом побічних ефектів постійного застосування медикаментів.
Антибіотики – це сильнодійні препарати, що використовуються для боротьби з бактеріальними інфекціями. Вони працюють, вбиваючи бактерії або перешкоджаючи їх росту та розмноженню. Тому так важливо знати правила призначення антибіотиків. При правильному призначенні ви повинні приймати антибіотики лише тоді, коли вони необхідні, тому що вони можуть викликати побічні ефекти та сприяти розвитку антибактеріальної резистентності. У цій статті ми розповімо про основні засади вибору та призначення антибіотиків.
Здавалося б, доступ до фруктів та овочів у магазинах не обмежений цілий рік, і ми не позбавлені можливості вживати їх у достатній кількості. Але навіть прихильники правильного харчування та здорового способу життя, стикаються з такими симптомами, як сонливість, дратівливість, випадання волосся та ламкість нігтів. Корінь всіх бід криється в гострій нестачі вітамінів - авітамінозі. На перший погляд, захворювання не здається катастрофою, але може призвести до серйозних збоїв в організмі і вимагає грамотного лікування.
A що ж таке зима? На жаль, не тільки пухнастий сніг, запах мандарин і довгоочікувані свята, а й сезон простудних захворювань. Морозні вітри, зниження температури повітря, малорухливий спосіб життя, короткий світловий день, постійне перебування в закритому приміщенні, нестача вітамінів – всі ці фактори знижують захисні функції організму і підвищують ризик респіраторних захворювань і грипу.
Проблема сухого повітря в квартирі з настанням опалювального сезону стає дуже актуальною. Він може бути причиною порушення водного балансу організму, підвищеної втомлюваності та інфекційних хвороб. Дана стаття підкаже, яка норма вологості у приміщенні і навіщо проводити зволоження повітря
Показати ще 10 статейautorenew
5 chevron_right