Гід здоров'ям за напрямком Акушерство

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Планування вагітності часто викликає питання не тільки у молодих мам, а й у тих, хто вже пізнав радість материнства, і тепер замислюється про братика або сестричку для первістка. У сучасному ритмі важливо починати комплексно готувати організм до майбутньої події. Аналізи, вітаміни, спосіб життя - що до чого і в які терміни, розбирався Doc.ua.
Планування дитини найчастіше лякає та викликає купу питань у майбутніх батьків. З чого почати: купити енциклопедію чи піти здавати аналізи? Але які аналізи необхідні для планування дитини? На всі ці запитання ми відповімо у нашій статті.
2020 року 2,3 мільйона жінок у всьому світі почули діагноз «рак молочної залози». Близько 13% цих діагнозів поставили жінкам віком до 45 років, це майже 300 000 жінок. В Україні рак молочної залози посідає 1 місце серед усіх видів онкології у жінок, при цьому на групу 18-24 років припадає 10%, 30-54 – 29.1%. У цій статті ми розповідаємо про вагітність під час онкології.
Майже кожна дівчина хоч раз у житті робила тест на вагітність. І не дивно, адже це досить зручний і швидкий спосіб дізнатися про можливу вагітність за допомогою тесту з перших днів. У цій статті ми розповімо докладніше про те, що таке тест на вагітність, коли можна робити тест після зачаття і як він працює.
Токсикоз (нудота і блювота) вагітних — ускладнення вагітності, порушення механізмів регуляції обміну речовин і поведінкових реакцій в організмі вагітної жінки. Проявляється на 8-12 тижні вагітності, характеризується різними диспепсичними розладами і порушеннями всіх видів обміну
При настанні третього триместру майбутнім мамам слід готуватися до пологів не тільки психологічно і фізично, а й буквально – збираючи сумку з речами, які стануть в нагоді їй і дитині в пологовому будинку. Ми з'ясували, що входить в список предметів першої необхідності, без чого не обійтися при кесаревому розтині або партнерські пологи і коли краще готувати «тривожний чемоданчик», щоб в потрібний час опинитися в повній готовності і екіпіровці
Кожна майбутня мама повинна бути озброєна правилами, які допоможуть їй впоратися з весняним авітамінозом. Дізнатися про причини його виникнення у вагітних і зрозуміти, як запобігти вітамінну недостатність, допоможуть коментарі сімейного лікаря Центру здорового материнства Олесі Гетьман
Жіноче безпліддя в наш час є досить поширеною проблемою. Головним чином до такої неприємності приводять різні запальні захворювання малого таза, які купуються саме в молодому віці. Але в сучасному світі вже існують комплексні методи відновлення репродуктивних функцій у жінок, про яких ви й довідаєтеся в даній статті.
У цій статті ми докладніше розповімо про причини полікістозу, полікістозу яєчників та вагітності, а також дамо відповідь на запитання: “Чи можна народити з полікістозом яєчників?”.
Розвиток медицини відбувається настільки стрімко, що багато аномалії можна, якщо не попередити, то виявити вже на перших строках вагітності. Про особливості такої діагностики розповіла лікар пренатальної діагностики, кандидат медичних наук з 17-річним стажем роботи Ірина Глазкова, клініка «Центр здорового материнство».