Статті за напрямком Кардіологія

Блог ЗМІ про нас Події Статті Новини партнерів Новини DOC.UA
Як відомо, інфаркт та інсульт мають ряд серйозних наслідків. Але мало хто знає, чим саме відрізняються ці два захворювання. У цій статті ми розповімо, чим відрізняється інфаркт від інсульту і які фактори сприяють розвитку цих небезпечних захворювань.
Докладніше про те, хто такі гіпертоніки та гіпотоніки, як визначити підвищений або знижений тиск, а також, що ж гірше: підвищений тиск або знижений розповідаємо у статті.
Організму необхідний холестерин для вироблення гормонів, вітаміну D та речовин, які допомагають перетравлювати їжу. Однак надмірне накопичення холестерину в крові може призвести до серйозних захворювань. Докладніше про це розповідаємо у статті.
Гіпертонія в спеку небезпечна ускладненнями - інсультом та інфарктом. Крім того, її симптоми не можна назвати приємними: головний біль, слабкість, нудота і т.д. А щоб уберегтися від недуги, необхідно пити більше води, займатися спортом і ховатися від сонця. Бажано в спеку відпочивати за межею міста, де висока температура переноситься набагато легше.
Є ряд обставин, коли перевірити роботу серця потрібно обов'язково - наприклад, після операцій або деяких захворювань, в період занять професійним спортом, симптомах аритмії або варикозі. У кожному випадку лікар підбере найбільш показовий вид діагностики. Однак не зайвим буде проходити обстеження і без направлення – просто для профілактики. Редакція DOC.ua продовжує розбиратися в діагностичних процедурах, найбільш придатних для профілактики здоров'я і виявлення захворювань на ранній стадії