Гід здоров'ям за напрямком Дерматологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Сонячні промені, у невеликих дозах, корисні внаслідок вироблення в організмі вітаміну D, підвищення імунітету та підняття настрою. Однак сонячна засмага на шкірі людини далеко не показник краси, а захисний механізм від шкідливого впливу УФ-променів. Сонце може призводити до серйозних проблем, і друг воно чи ворог - вирішувати вам. Дізнайтеся все про засмагу в нашій статті: як виходить засмага, як треба засмагати, який вітамін дає сонце та багато іншого.
Чи знаєте ви, який у вас тип шкіри? Дерматологи часто виявляють, що багато пацієнтів не знають, який у них тип шкіри, і як правильно визначити тип шкіри. Ваша шкіра - найбільший орган вашого тіла, такий же складний і розумний, як ваше серце, легені, печінка та інші життєво важливі органи. Знання типу шкіри має важливе значення, адже воно впливає на вибір догляду, типів продуктів, методів лікування та зміни способу життя, які ми порекомендуємо у цій статті.
Вірус папіломи людини (ВПЛ) – дуже поширена вірусна інфекція. На запитання, скільки людей хворіють на впл, ми можемо відповісти, — близько 80% сексуально активного населення. На сьогодні відкрито понад 100 типів (штамів) папіломавірусу. На жаль, наш організм не може виробити стійкий імунітет до всіх типів папіломавірусу людини і є висока ймовірність повторного інфікування. Тому деякі люди можуть заразитися папіломавірусною інфекцією кілька разів упродовж життя. У той самий час одна людина може бути інфікована кількома типами ВПЛ одночасно. Потрапляючи в організм, вірус вражає клітини епітелію, порушуючи процес поділу, і трансформує їх, що й зумовлює різні захворювання. Докладніше про все це, розповідаємо у статті.
Зима може бути тяжкою для нашого тіла. Холодне повітря і пронизливий вітер можуть зробити наші губи потрісканими, а руки сухими. Принаймні ці ознаки легко помітити. А що ж із нашими ногами?
Шкіра – найбільший орган нашого тіла. І коли він здоровий, його шари старанно працюють, щоб захистити нас від негативного впливу навколишнього середовища. Але коли він пошкоджений, здатність шкіри працювати як ефективний бар'єр знижується. Тому так важливо дбати про свою шкіру, щоб вона могла продовжувати дбати про нас. У цій статті ми поділимося секретами красивої шкіри обличчя, розповімо про найкращі способи зробити шкіру обличчя ідеальною та зберегти її захисні функції.
Невеликі коричневі плями на руках, плечах, обличчі та інших ділянках шкіри – це поширене явище, яке називається пігментацією шкіри або пігментними плямами. Про їхні причини та види, а також про те, як усунути пігментацію, розповідаємо в цій статті.
Віспа мавп - це рідкісне захворювання, вірус якого передається людині від тварин, з симптомами, дуже схожими на те, що спостерігалися в минулому у хворих на віспу, хоча клінічно менш тяжкі. Докладніше про це захворювання, а також про його симптоми та методи профілактики розповідаємо у цій статті.
Воші на голові – дуже неприємна та досить поширена проблема, особливо серед дітей. Про цю хворобу хоч раз чув кожен, але ви коли-небудь замислювалися, звідки беруться ці дрібні паразити? У цій статті ми розповімо про причини появи вошей і про те, що робити, якщо з'явилися воші.
Про те, з чим пов'язана сухість шкіри та як боротися із сухістю шкіри розповідаємо у статті.
Бородавки можуть з'явитися на руках, ногах, шиї, обличчі і навіть повіці. Видалення бородавок дуже актуально, адже вони значно псують зовнішність і мають неприємну тенденцію до самозараження (згодом їх стає все більше і більше). Стаття присвячена тому, як позбутися від бородавок, яку клініку для цього вибрати і скільки коштує процедура.
1 2 3
Показати ще 10 статейautorenew