Гід здоров'ям за напрямком Хірургія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
З діастазом прямих м'язів живота під час вагітності чи після пологів стикається більш ніж половина жінок. Це так званий «матусин животик» або «окремий прес». Як позбутися діастазу – розберемося у нашій статті.
Перед операцією лікарі часто рекомендують утримуватись від їжі за 6–8 годин, щоб вона встигла залишити шлунок. Звідки взялося це правило і чому не варто його порушувати?
Попри стрімкий розвиток пластичної хірургії за останні десятиріччя, міфів про неї не меншає. Розвінчати найпоширеніші з них, ми попросили наших експертів, провідних пластичних хірургів ДІЄВО центру хірургічних рішень.
Проїхали стоячи кілька зупинок або просиділи день за комп'ютером, а ноги стали ніби чавунні? На стегнах і гомілках з'явилися синюшні «зірочки»? Неприємні симптоми можуть говорити про варикозному розширенні вен. DOC.ua з'ясував, чому не варто відкладати лікування варикозу ніг в довгий ящик і як позбутися від підступної хвороби
Що таке великий спайковий процес, як визначити наявність спайок і усунути патологію. Профілактика спайок під час і після хірургічних операцій
Сучасні технології диктують свої умови не тільки в розвитку техніки і електроніки, але також і медицини. Винахід хірургічного лазера і радіохвильового скальпеля сприяли появі цілого напряму - дерматохірургії. Завдяки цим методам, хірурги навчилися видаляти різні новоутворення шкіри без розрізів, крові, швів і спотворюючих рубців.
Хірургічне лікування асоціюється зі словом «дорого». І це цілком зрозуміло - здоров'я людини безцінне, але як зробити так, щоб сплачена ціна дійсно була адекватна допомоги для здоров'я? Як не переплатити зайвого і в той же час не залишити без уваги важливих статей витрат?