Статті за напрямком Урологія

Блог ЗМІ про нас Для лікарів Статті Новини партнерів Новини сервісу
Чоловіча молочниця виникає, як і жіноча, через мікроскопічних дріжджоподібних грибів, які належать до роду Кандида. Саме тому медична назва цієї хвороби - кандидоз у чоловіків.
Збереження чоловічого здоров'я – тема тонка і як не можна актуальна для України. У нашій країні не розвинена культура ранньої діагностики хвороб урогенітальної сфери, про що свідчить невтішна статистика по захворюваності простатитом, раком передміхурової залози і безпліддям. З якими симптомами потрібно поспішати до лікаря і як захиститися від розладів сечостатевої системи DOC.ua розповів андролог, керівник медичного центру «Інститут сімейної медицини плюс» Мірошников Ярослав Олегович
Камені в нирках, сечовому міхурі і сечоводах не рідкість у наш час. Вони провокують больовий синдром і сприяють запаленню органу. У цій статті ми розповімо вам про сучасні способи дроблення каменів в нирках, де зробити цю процедуру і скільки це коштує?
Однією з найбільш страшних для чоловіка проблем є гіперплазія передміхурової залози або по-іншому - аденома простати. Сучасні методи лікування дають можливість своєчасно і з мінімальним дискомфортом для чоловіка вирішити цю проблему. Про те, яким лікування віддати перевагу, читайте в статті.