Гід здоров'ям за напрямком Урологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Відомо, що ефективніше та дешевше запобігати захворюванням, ніж лікувати. Тому профілактика та рання діагностика стають ключовими у турботі про організм чоловіка. У цій статті ми розповімо про основні аналізи, необхідні для проходження чек-апу – комплексного обстеження організму чоловіка.
Однією з найбільш страшних для чоловіка проблем є гіперплазія передміхурової залози або по-іншому - аденома простати. Сучасні методи лікування дають можливість своєчасно і з мінімальним дискомфортом для чоловіка вирішити цю проблему. Про те, яким лікування віддати перевагу, читайте в статті.
Хоча всі знають про ризик зараження венеричними захворюваннями, на жаль кількість хворих, як і раніше, залишається на високому рівні. Основна проблема полягає в тому, що багато з хвороб протікають безсимптомно, поки не перейдуть у гостру стадію, тому так важливо знати про захист від венеричних захворювань та їх профілактику.
Гормональні зміни є природною частиною старіння кожного чоловіка. Однак, на відміну від різкого падіння репродуктивних гормонів, яке відбувається у жінок під час менопаузи, зміни статевих гормонів та настання “чоловічого клімаксу” відбуваються поступово. Докладніше про те, що таке чоловічий клімакс і чи є, в принципі, чоловічий клімакс розповідаємо у статті.
Як почистити нирки, не зашкодивши собі — питання, яке цікавить багатьох людей, адже проблема появи слизу, каменів, рідини і піску дуже поширена. Наша стаття допоможе вам уникнути неприємних наслідків і правильно провести процедуру очищення нирок у домашніх умовах
Чоловіча молочниця виникає, як і жіноча, через мікроскопічних дріжджоподібних грибів, які належать до роду Кандида. Саме тому медична назва цієї хвороби - кандидоз у чоловіків.
Камені в нирках, сечовому міхурі і сечоводах не рідкість у наш час. Вони провокують больовий синдром і сприяють запаленню органу. У цій статті ми розповімо вам про сучасні способи дроблення каменів в нирках, де зробити цю процедуру і скільки це коштує?
Аденома простати або гіперплазія передміхурової залози становить загрозу для кожного другого чоловіка старше 50 років.