Гід здоров'ям за напрямком Онкологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Про те, що таке медичний канабіс, його використання в лікуванні, а також про легалізацію медичного канабісу, основні складові законопроєкту, світову практику та думку лікарів щодо цього, розповідаємо в статті.
Проблема раку молочної залози з кожним роком викликає все більшу стурбованість медичної спільноти, адже, незважаючи на весь досягнутий прогрес в діагностиці та терапії раку грудей, щороку він забирає чимало життів. Детальніше про проблему ранньої діагностики раку грудей розповідаємо в статті.
2020 року 2,3 мільйона жінок у всьому світі почули діагноз «рак молочної залози». Близько 13% цих діагнозів поставили жінкам віком до 45 років, це майже 300 000 жінок. В Україні рак молочної залози посідає 1 місце серед усіх видів онкології у жінок, при цьому на групу 18-24 років припадає 10%, 30-54 – 29.1%. У цій статті ми розповідаємо про вагітність під час онкології.
Симптоми і лікування раку шлунка у жінок і чоловіків, прогноз захворювання на різних стадіях. Профілактика раку шлунка і правильна дієта.
Рак грудей — надзвичайно поширений вид раку у жінок. Є різні стадії цього небезпечного захворювання, які залежать від 4 факторів: розміру пухлини, її типу (інвазивний або неінвазивний), рівня ураження лімфатичних вузлів і поширення захворювання на інші органи.
Рак легенів — одне з найпоширеніших злоякісних новоутворень. Фактори, що підвищують ризик розвитку хвороби, дуже добре відомі, тому відмова від куріння може значно знизити ризик захворіти даним видом раку
Збереження здоров'я - актуальне питання в усі часи, в а наш стрімкий. Це означає, що про ранні ознаки захворювань необхідно знати, і якщо в школах і університетах таку інформацію не дають - про п'ятірку головних симптомів раку розповість doc.ua.

Теми