Гід здоров'ям за напрямком Ендокринологія

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Підвищена пітливість — неприємне явище, адже воно приносить не тільки фізичний, але і психологічний дискомфорт, який вже впливає на якість соціального життя людини, його впевненість в собі. Існує безліч ефективних способів того, як зменшити потовиділення, докладніше про них у статті DOC.ua
Друзі! Нещодавно ми попросили провідного ендокринолога, заслуженого лікаря України, головного лікаря клініки Modern Diabetes Center, експерта шоу «Я Соромля свого тіла» Ларису Ніфонтову відповісти на запитання передплатників Facebook-сторінки сервісу Doc.ua. Як і обіцяли, публікуємо відповіді. Сподіваємося, вони допоможуть вам розібратися в хвилюючих питаннях.
Напевно ви не один раз чули про те, що українці особливо часто страждають від ендокринних захворювань. Стандартний набір причин: фаст-фуди, малорухливість (тут ми, як відомо, не одні) і наша особиста біда - екологія. Проте, в столиці діє всього одна-єдина клініка, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних патологій. Що так як працює в Модерному діабетичному центрі: про це ми поговорили з головним лікарем, ендокринологом Ларисою Валентинівною Ніфонтовою.
У даній статті ви дізнаєтеся скільки ж цукру міститься в десертах, напоях і фруктах насправді. Чому вживання цукру шкідливо, і як розпізнати ті найнебезпечніші продукти