Блог за напрямком Вакцинація

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Уже котрий рік поспіль сервіс пошуку лікарів DOC.ua напередодні епідемії грипу стежить, в яких клініках можна буде зробити щеплення від цього вірусного захворювання. Грип атакує щороку і єдиний спосіб убезпечити себе від хвороби - зробити щеплення
Грип атакує щороку і єдиний спосіб убезпечити себе від хвороби - зробити щеплення. Уже сьогодні Doc.ua пропонує компаніям Києва записатися на вакцинацію колективів.
Все що ви хотіли знати про щеплення від грипу, які бувають вакцини, коли можна, а коли не можна робити щеплення від грипу, як підготуватися до вакцинації, які бувають ускладнення від щеплення і багато іншого.
Новина про те, що Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров'я України, вводить заборону на відвідування шкіл і дитячих садів дітям, які не пройшли необхідну вакцинацію, надзвичайно сколихнула всіх. DOC.UA зібрав найбільш поширені питання на животрепетну тему і спробував розібратися, чому щеплення - це так важливо.
Вакцинація у цифрах і фактах, а також пошуки виходу з кризової ситуації зі щепленнями — про це говорили впродовж конференції, влаштованої ГО «Батьки за вакцинацію». Як Україна потрапила до короткого списку країн зі спалахами полоімієліту? Скільки батьків в нашій країні відмовились робити щеплення дітям? Як лікарі та громадськість мають співпрацювати заради здоров'я малюків? Читайте у підсумках конференції.