Київ
Лікар онлайн
Миттєвий зв'язок з Doc.ua

Блог

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Що робити, якщо болять м'язи після тренування? Зібрали перевірені поради.
Повертаєтеся додому, щоб двічі перевірити, чи вимкнена праска, плита та чи закриті вхідні двері? Турбуєтеся про недостатньо вимиті руки? Помічали за собою неприємні, а часом і жорстокі думки, з якими важко впоратися? Можливо, ви страждаєте від обсесивно-компульсивного розладу (ОКР).
Пропонуємо ТОП-15 акушерів-гінекологів України на основі даних сайту DOC.UA.
Нещодавно приймали антибіотики та відчуваєте дискомфорт у кишківнику? Прийом антибіотиків погано впливає на баланс бактерій у нашій травній системі. Однак є способи, які допомагають відновити здоров'я шлунково-кишкового тракту.
З діастазом прямих м'язів живота під час вагітності чи після пологів стикається більш ніж половина жінок. Це так званий «матусин животик» або «окремий прес». Як позбутися діастазу – розберемося у нашій статті.
Продовжуємо знайомити з DOC.UA через міста, в яких працюємо. Сьогодні наша розповідь про Дніпро.
Алкогольне отруєння виникає, коли ми вживаємо алкогольні напої швидше, ніж організм встигає їх переробити. Краще так не робити, але якщо ви вже перебрали — ось наша інструкція як зняти алкогольне отруєння.
Розповідаємо про зміни в дизайні сторінок лікарів та способи запису в клініку через сайт DOC.UA.
Компанія Тева в Україні створила прості та зручні веб-інструменти для людей, які страждають на мігрень – це чат-бот Головний Бот та портал Про Головний Біль. Яка користь від цих ресурсів, якщо мігрень невиліковна? Читайте далі у нашій статті.
Чи можна захворіти на цистит, застудити нирки або придатки, сидячи на холодному? Пояснюємо з медичної точки зору та розвінчуємо міфи.
1 2 3 4
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right