Клиника - Оксфорд Медікал. Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал

Медичний центр
Мережева клініка
Масаж, Нейрохірургія, Ортопедія, Пластична хірургія, Проктологія, Репродуктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Ендоскопія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Рентгенологія, Травматологія, Стоматологія, Педіатрія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Ревматологія, Денний стаціонар, Функціональна діагностика, Алергологія ще
Ilaya (Ілая), медична компанія
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
Мамологія, Масаж, Нейрохірургія, Ортопедія, Пластична хірургія, Проктологія, Репродуктологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще

вул. Івана Крамського, 9. На карті

Святошинський , м.Житомирська

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Глибочицькій
  • Оплата карткою,
Неврологія, Ортопедія, Проктологія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендоскопія ще
  • Пн-Нд: 8:00-20:00

вул. Павловська, 26/41. На карті

Шевченківський , м.Політехнічний інститут, м.Університет

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Предславинській
  • Оплата карткою,
Ортопедія, Педіатрія, Рентгенологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще

вул. Предславинська, 29. На карті

Печерський , м.Палац Україна

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Осокорках
  • Оплата карткою,
Мамологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Ревматологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще

вул. Срібнокільська, 20. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Оболонській набережній
Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія ще

вул. Оболонська набережна, 1 (корпус 2). На карті

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Михайла Гришка 1. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Все было вовремя. Девочки на рецепции, очень отзывчивые. Прием состоялся конечно не минута в минуту, но девочки предупредили, что доктор занят. И по возможности в скором времени - примет! Было все хорошо.

Луция, 11.07.2021

Андрощук Дмитрій Олександрович дуже професійний, уважний і дає гарні рекомендації, пояснює що буде коли пролікуюсь. Лікар мені дуже до вподоби, буду звертатись до нього ще. На рецепції дуже привітний персонал, майже не прийшлось чекати лікаря, щоб потрапити на візит. Все сподобалось

Тетяна, 26.06.2021

Мені не сподобалося, що мені зробили аналізи і не попередили, потім виставили рахунок. Пацієнта повинні попереджати та орієнтувати по вартості.

Вероника, 23.06.2021

Мне ничего не сказали, просто послали к хирургу. Ни диагноза, ничего! Я очень недовольна! Это не консультация. Если честно, я даже не поняла, что это было.

Наталья, 23.06.2021

Прием мне очень понравился, было все оперативно организовано, было принято решение проконсультироваться еще у ряда специалистов, прежде чем делать какие-либо выводы, и мне это очень понравилось. Все было взвешенно и доктор все объяснил. Персонал был очень вежлив и организован.

Наталья, 27.05.2021

Конкретно відповіді по проблемі ми не почули, а також нам не дали висновок. Мали скинути на почту, але до цього часу ніхто нічого не скинув.

Людмила, 03.05.2021

Клиника отличная. Посещала несколько раз. Медперсонал - это очень вежливые и приятные люди, очень компетентные. Всем рекомендую эту клинику. Я была на приёме у Дорошенко Венеры Энверовны, Сапожак Инны Николаевны. Обращалась к анестезиологу Карпенко А.В. Сдавала анализ крови - очень вежливый медперсонал. Была на приёме у терапевта Черепаха И. Ю. - очень компетентный врач. На reception тоже очень приятный медперсонал. Я благодарна медработникам этой клиники. Рекомендую.

Лариса , 23.03.2021

Хороший и оперативный персонал. (терапевт и анализ крови).

Володимир, 11.03.2021

Единственное что мне не понравилось, что прием задержали примерно на двадцать пять минут.

Дарья, 08.03.2021

В клинике условия по ходу лучше, чем в Европе) очень высокий уровень интерьера и сервиса!

Евгений, 07.03.2021

Савчук Михайло компетентно все розповів на багато більше ніж я очікувала. Дуже задоволена роботою фахівця

Ілона, 13.02.2021

Лікар поводиться дуже привітно. І розповідає все як повинно бути. Каже правду.

Николай, 30.01.2021

Меня не устроили снимки. Это не снимки, а не понятно что было, распечатанное на бумаге! Не читаемое. Зачем их выдавать? Если  посмотреть и ничего не увидишь. Просто на бумаге, на принтере напечатано. Я не понимаю смысла их выдачи! Выдача результатов мне не понравилась.

Татьяна, 14.01.2021

Це дійсно рідкість, коли трапляються такі лікарі! Дуже підковано в усіх питаннях. Дійсно, дуже хороший спеціаліст.

Владимир, 11.01.2021

Мені все сподобалося, дуже професіонально.

Оксана, 06.01.2021

Хороший доктор, он расставил все точки над и! У меня было много вопросов, он мне все рассказал, что касается моей проблемы. Консультацией, я осталась довольна!

Наталія, 14.12.2020

Бондарь Ольга Владимировна квалифицированный специалист. Подсказала и направила на не обходимый анализы. Остался доволен

Олексій, 13.12.2020

Сделал прививку от гриппа. Организовано было быстро, без проволочек.

Александр, 20.11.2020

Головко В.В. специалист своего дела, все понравилось на визите.

Иван, 16.11.2020

Все понравилось. Врач ничего лишнего не говорил, что попросили то и делал. Все без вопросов.

Денис, 11.11.2020

Візит був завчасно. Лікар Акушер гінеколог мені дуже сподобалась, опитала, розповіла та відповіла на всі мої запитання. Дуже задоволена візитом

Марта, 31.10.2020

Не нравится отношение врача к пациентам. По быстрее бы ушел!

Александр, 26.10.2020

Коли йдеш до приватної клініки, то сподіваєшся на трошечки кращий прийом, ніж в державній поліклініці. Різниці я не відчула. У мене був запис до конкретного лікаря, але прийом проводив зовсім інший лікар, який мене трохи проігнорувала. Я не перший раз у терапевта і я хотіла, щоб лікар мене послухала, як має це і відбуватися. Між терапевтом і персоналом на ресепшен не було повної домовленості, мене розрахували, але документів мені не дали, поки я не пояснила, що заключення я не отримала. По-друге, у мене взяли аналізи, але не попередили за який час результати аналізів будуть готові, а вони робляться довше чим в лабораторіях. Лікар терапевт не знає, які лікарі приймають в клініці. Лікар хотів , щоб мене ще отримав ЛОР, але з'ясувалось що ЛОРа в клініці взагалі не має. На наступний день я пішла до іншої клініки на прийом до ЛОРа, але неприємні враження залишились.

Татьяна, 21.10.2020

Клиника уже требует ремонта, не такая современная.

Наталья, 27.09.2020

Отличный врач, очень компетентна в своей работе. Дала все рекомендации и хорошие советы.

Яна, 12.09.2020
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.