Клініка Віва на м. Либідська

Клініка
Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Онкологія, Оториноларингологія, Проктологія, Пульмонологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Віва на м. Либідська входить у мережу клінік медичного обслуговування Viva. У клініці пацієнти можуть отримати якісні поліклінічні послуги для дітей та дорослих, а також необхідну функціональну, інструментальну, лабораторну та ультразвукову діагностику ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Антоновича, 155. На карті

Голосіївський , м.Либідська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка Viva (Віва) на м. Либідська може похвалитися наявністю усіх умов для проведення всебічного обстеження і терапії: сучасними прийомними, відмінним обладнанням, якісними витратними матеріалами та одноразовим інструментарієм.  У ній працює згуртована команда професіоналів різних напрямків, які надають комплексну медичну допомогу пацієнтам на високому рівні.

Viva приємно відрізняється від подібних медичних установ індивідуальним підходом до пацієнтів, високими стандартами обслуговування, повною анонімністю, ввічливим і висококваліфікованим персоналом.

Обладнання клініки Viva (Віва) на м. Либідська

Обладнання «Viva» представлено портативними апаратами УЗД, які дозволяють моментально проводити дослідження органів і систем, у тому числі доплер.  У клініці також є в наявності апарати для діагностики ALOKA, ALOKA SSD 4000, Alpha 10, MEDISON SonoAce 8000 і багато інших, які дозволяють проводити дослідження на високому рівні в короткі терміни.

Переваги обслуговування у клініці Віва:

• кваліфікована медична допомога 7 днів на тиждень;
  • команда досвідчених лікарів більш ніж 20 спеціальностей;
  • можливість пройти будь-яке обстеження за рахунок наявності різного обладнання;
  • можливість замовити лікарські послуги додому або в офіс;
  • регулярно проводяться акції і постійно діюча програма знижок.

Послуги клініки Viva (Віва) на м. Либідська:

• поліклінічний прийом;
  • денний стаціонар;
  • комплексні програми обстеження;
  • швидка допомога;
  • амбулаторні операції (хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції);
  • виїзд дитячого або дорослого лікаря;
  • діагностика:
    • променева;
    • лабораторна;
    • функціональна;
    • УЗД-діагностика;
    • нейрофізіологічні дослідження;
    • ендоскопічні дослідження;
  • вакцинація для дорослих і дітей;
  • видача медичних довідок для дорослих і дітей та ін.

Удобное расположение, персонал приветливый.

Виталий, 17.03.2021

Лікарка вислухала мою історію, перевірила проведені аналізи та дослідження і в результаті дала свій аргументований висновок. А також відповіла на мої питання. Я залишився задоволений. Дякую!

Андрей, 22.10.2020

Администраторы не были в курсе акций и цен.

Ольга , 20.08.2020

Все влаштувало. Був такий момент, що дорого! Все добре, нормальна клініка, але дуже завищені ціни.

Богдан, 30.07.2020

Хороше відношення до пацієнта, привітний персонал, всі питання змістовні. Все задовольнило

Юлия, 08.07.2020
Дивитися всі відгуки