Віва на Борщаговці

Відгуки про клініку Віва на Борщаговці

Клініка
add_box Акушерство Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на Борщагівці входить у мережу клінік медичного обслуговування в Києві Viva. На даний момент Віва на Борщагівці пропонує послуги з більшості популярних медичних напрямків, серед яких можна відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Персонал клініки відзначається дружелюбністю і чуйністю, а також своїм високим професіоналізмом
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Якуба Колоса, 2Дна карті
Святошинський м.Святошин
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
66 відгуків
Василь 06 Липень 2024
В клинике все хорошо, пришли вовремя, попали к доктору в свое время, никаких негативных эмоций ничего не вызвало
Михайло 20 Червень 2024
Приємне обслуговування, приємне спілкування. Усе добре.
Олена 20 Червень 2024
Хороша клініка, все сподобалося, прийом відбувся вчасно. Надалі буду клінікою користатися якщо буде необхідно, дуже зручно, клініка знаходиться дуже близько від мене
Віталіна 19 Червень 2024
В цій клініці комфортно, все добре, дякую.
Олексій 19 Червень 2024
Під час візиту отримав бажане, візитом задоволений.
Вікторія 12 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було доволі круто, дуже професійні лікарі у цій клініці. Все пройшло класно.
Ірина 11 Червень 2024
Клініка комфортна. задоволена візитом, дякую.
Данило 04 Червень 2024
Дзюба Андрій Васильович - хороший лікар, високого рівня прийом, все дуже швидко і професійно, без зауважень. Сервісом і роботою клініки задоволені
Анастасія 21 Травень 2024
Гарна клініка, дуже сподобалася
Аліна 21 Травень 2024
Мені все сподобалося, ніяких недоліків, дівчата швидко відповідають і допомагають, відповідають на всі запитання
5 6 7 chevron_right
Філії мережі