Віва на Борщаговці

Відгуки про клініку Віва на Борщаговці

Клініка
add_box Акушерство Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на Борщагівці входить у мережу клінік медичного обслуговування в Києві Viva. На даний момент Віва на Борщагівці пропонує послуги з більшості популярних медичних напрямків, серед яких можна відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Персонал клініки відзначається дружелюбністю і чуйністю, а також своїм високим професіоналізмом
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Якуба Колоса, 2Дна карті
Святошинський м.Святошин
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
55 відгуків
Ріната 20 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася.
Антоніна 16 Квітень 2024
Дуже сподобався сервіс у цій клініці. Дівчата на рецепції дуже уважні та привітні. Сама клініка хороша, дуже задоволені цією клінікою.
Єлизавета 10 Квітень 2024
Клініка чиста, професійний персонал, жодного зауваження
Тетяна 06 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все було чудово.
Карина 04 Квітень 2024
В клініці все було добре, лікарі хороші, єдине, чекала на прийом двадцять хвилин. Планую наступний візит в клініку
Тетяна 30 Березень 2024
Нормально все пройшло, все добре було.
Інна 29 Березень 2024
Дуже сподобалася дана клініка. Все було чудово, буду ще при потребі звертатися у цю клініку за додатковою допомогою.
Марта 27 Березень 2024
Дуже сподобалась клініка, все пройшло чудово.
Діна 26 Березень 2024
В клініці все було добре, єдине що не сподобалося, що в клініці рекомендують здавати аналізи саме в їх клініці і запис на аналізи по часу, це не зручно. Аналізи можна здавати в інших лабораторіях без привʼязки до часу коли мені зручно
Інна 21 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було нормально у цій клініці.
5 6 chevron_right
Філії мережі