Клініка Віва на Борщаговці

Клініка
Акушерство, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Ревматологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Віва на Борщагівці входить у мережу клінік медичного обслуговування в Києві Viva. На даний момент Віва на Борщагівці пропонує послуги з більшості популярних медичних напрямків, серед яких можна відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Персонал клініки відзначається дружелюбністю і чуйністю, а також своїм високим професіоналізмом ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Якуба Колоса, 2Д. На карті

Святошинський , м.Святошин

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Нове відділення Мережі клінік Viva, що знаходиться на Борщагівці (вул. Якуба Коласа, 2Д) - це багатопрофільний центр для дорослих і дітей, який надає усі види медичних послуг.  А саме:

• повний цикл надання медичних послуг: профілактика, амбулаторно-поліклінічне та стаціонарне лікування, діагностика;
  • висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи;
  • хірургічний центр і власний стаціонар;
  • швидка допомога і транспортування хворих;
  • програми експрес діагностики і комплексного обслуговування;
  • усі види аналізів;
  • новітнє обладнання.

Послуги, що надаються у Viva на Борщагівці:

• прийом лікарів різних спеціальностей для дорослих і дітей;
  • лабораторна діагностика, експрес-тести;
  • ультразвукова діагностика;
  • кольпоскопія;
  • фіброгастроскопія;
  • ЕКГ і опис;
  • малі оперативні втручання з проктології, гінекології, урології, дерматології, хірургії;
  • денний стаціонар;
  • вакцинація;
  • фізіотерапевтичні процедури (тубус кварц, магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, інгаляції)

Переваги клініки Viva на Борщагівці:

• комфортні умови перебування у клініці;
  • працює без вихідних;
  • високий рівень обслуговування і лікування;
  • можливість пройти комплексне обстеження за один день;
  • індивідуальний підхід;
  • повна анонімність;
  • ввічливий персонал.

Сучасне діагностичне обладнання клініки дозволяє виявити захворювання на ранній стадії і своєчасно розпочати лікування. А індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта дасть швидкий і ефективний результат.

До клініки незручно підійти та під'їхати, будинок житловий, кодовий замок, паркувались де змогли, обходили будинок з різних боків, бо не знали де вхід. На прийомі все було добре, лікар приділила багато часу. Я додатково в клініці побажала додаткову послугу (вколоти ампулу ліків, блокада), поцікавилась скільки коштує, але по факту заплатила більше, тому що мені назвали тільки вартість ампули без вартості послуги лікаря що вколов. За таку додаткову послугу я заплатила в декілька разів дорожче, ціну ампули в аптеці я знала. При розрахунку виявилось, що розрахунок готівкою, термінал не працював. Я таку суми була не готова платити готівкою, на що мені запропонували скористатися банкоматом найближчого магазину і це після блокади, боліла нога. Мені якось повезло, я нашкребла потрібну суму і нікуди не бігала по банкоматам. В цю клініку мабуть більше не піду

Валентина, 17.05.2021

Я сдавала анализы в клинике, мне указали пред раковое состояние и вирус папилломы человека. Я с перепуга пробежала кучу клиник и лабораторий, где абсолютно это не подтвердили кроме этой клиники. Не рекомендую

Алиса, 26.11.2020

Добрый день. Был на приеме у проктолога. Диагностировали быстро и деликатно. Назначили лечение. Данную работу оцениваю высоко. Поудникову А.Б. отдельное спасибо.

Юрий, 20.10.2020

Я клинику предупредила что опаздываю на десять минут, при этом звонила в клинику и просили меня сориентировать как найти клинику, но персонал клиники не смог мне помочь, на улице спрашивала прохожих как найти клинику. В результате я опоздала на пятнадцать минут и доктор принял другого пациента, что закономерно, хотя клиника могла бы позвонить мне предупредить. Персонал клиники невнимательный, а доктор хороший.

Оксана, 15.10.2020

Я знала, і вони напевне теж, що мені знадобляться додаткові обстеження. Навіщо було призначати прийом так пізно, якщо УЗД - спеціаліст тільки до одинадцятої? А мені в інший день їхати не дуже зручно, на дев`ятому місяці вагітності.

Ірина, 01.10.2020
Дивитися всі відгуки