Віва на Виноградарі

Віва на Виноградарі

Клініка
add_box Акушерство Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на Виноградарі належить мережі одного з лідерів медичного обслуговування в Києві Viva. Сьогодні Віва на Виноградарі пропонує послуги з більш ніж 30 найпопулярніших медичних напрямків. Серед послуг варто відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Усі лікарі центру є досвідченими фахівцями з високою кваліфікацією
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
просп. Порика, 9Ана карті
Оболонський м.Нивки

Клініка Viva (Віва) на Виноградарі, розташована за адресою вул. Порика, 9А, надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, які підвищують свою майстерність на семінарах, спеціалізаціях та майстер-класах у Києві і за його межами. У цій філії є стаціонар, а також хірургічний центр, де працюють кращі хірурги міста.

У наявності 1-2-х місні палати, а також vip-палати. У стаціонарі виконуються всі види маніпуляцій, обстежень, оперативне і консервативне лікування.

Крім того, саме у «Viva» на Виноградарі можна пройти комп'ютерну томографію і цифрову рентгенографію для уточнення діагнозу. Використовується новітнє обладнання, якість якого відповідає світовим стандартам.

Послуги клініки Viva (Віва) на Виноградарі

Пацієнти можуть отримати наступні послуги:

• діагностика для дорослих і дітей (променева, лабораторна, функціональна, ультразвукова, нейрофізіологічні дослідження, ендоскопічні дослідження). Тільки у цій філії - КТ і цифровий рентген;
  • стаціонарне і хірургічне лікування;
  • вакцинація для дорослих і дітей;
  • цілодобовий травмпункт;
  • цілодобовий стаціонар: хірургічний, терапевтичний;
  • служба лікування болю;
  • виїзд дитячих і дорослих лікарів додому;
  • швидка допомога;
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електорофорез, лод-терапія);
  • видача медичних довідок;
  • медичне страхування та ін.

У клініці проводять операції під загальною анестезією у таких напрямках:

• загальна хірургія (лапароскопічним і лапаротомічним методом);
  • проктологія;
  • ортопедія і травматологія (артроскопические операції);
  • урологія;
  • гінекологія (лапароскопічним і лапаротомічним методом, гістероскопія);
  • судинна хірургія.

Обладнання клініки «Viva» на Виноградарі:

• комп'ютерний томограф, який дозволяє досліджувати структури органів, для чого застосовують контрастні речовини;
  • рентген-апарат застосовується для виявлення патологій суглобів і кісток, серця і легенів, а при застосуванні рентген контрастних речовин добре видно нирки, печінку, сечові шляхи, органи шлунково-кишкового тракту, бронхи і судини;
  • портативні апарати УЗД для моментального УЗД різних органів і систем;
  • апарати ALOKA, ALOKA SSD 4000, Alpha 10, MEDISON SonoAce 8000 для діагностики та ін.
Людмила 18 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася, персонал на ресепшен уважний і чемний, до клініки звернуся ще
Вікторія 14 Квітень 2024
Клініка сподобалася, без зауважень
Олександр 03 Квітень 2024
Клініка старого формату, це стосується всіх філіалів Віви
Олександр 29 Березень 2024
Дуже подобається дана клініка. Вже довгий час користуюся послугами саме цієї клініки. Все як завжди пройшло дуже добре.
Владислав 28 Березень 2024
Усе пройшло добре, залишився задоволеним.
Філії мережі
Все клініки