Клініка Віва на Виноградарі

Клініка
Акушерство, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Стаціонар, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Віва на Виноградарі належить мережі одного з лідерів медичного обслуговування в Києві Viva. Сьогодні Віва на Виноградарі пропонує послуги з більш ніж 30 найпопулярніших медичних напрямків. Серед послуг варто відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Усі лікарі центру є досвідченими фахівцями з високою кваліфікацією ще

• Пн-Нд: цілодобово

просп. Порика, 9А. На карті

Оболонський , м.Нивки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка Viva (Віва) на Виноградарі, розташована за адресою вул. Порика, 9А, надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, які підвищують свою майстерність на семінарах, спеціалізаціях та майстер-класах у Києві і за його межами. У цій філії є стаціонар, а також хірургічний центр, де працюють кращі хірурги міста.

У наявності 1-2-х місні палати, а також vip-палати. У стаціонарі виконуються всі види маніпуляцій, обстежень, оперативне і консервативне лікування.

Крім того, саме у «Viva» на Виноградарі можна пройти комп'ютерну томографію і цифрову рентгенографію для уточнення діагнозу. Використовується новітнє обладнання, якість якого відповідає світовим стандартам.

Послуги клініки Viva (Віва) на Виноградарі

Пацієнти можуть отримати наступні послуги:

• діагностика для дорослих і дітей (променева, лабораторна, функціональна, ультразвукова, нейрофізіологічні дослідження, ендоскопічні дослідження). Тільки у цій філії - КТ і цифровий рентген;
  • стаціонарне і хірургічне лікування;
  • вакцинація для дорослих і дітей;
  • цілодобовий травмпункт;
  • цілодобовий стаціонар: хірургічний, терапевтичний;
  • служба лікування болю;
  • виїзд дитячих і дорослих лікарів додому;
  • швидка допомога;
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електорофорез, лод-терапія);
  • видача медичних довідок;
  • медичне страхування та ін.

У клініці проводять операції під загальною анестезією у таких напрямках:

• загальна хірургія (лапароскопічним і лапаротомічним методом);
  • проктологія;
  • ортопедія і травматологія (артроскопические операції);
  • урологія;
  • гінекологія (лапароскопічним і лапаротомічним методом, гістероскопія);
  • судинна хірургія.

Обладнання клініки «Viva» на Виноградарі:

• комп'ютерний томограф, який дозволяє досліджувати структури органів, для чого застосовують контрастні речовини;
  • рентген-апарат застосовується для виявлення патологій суглобів і кісток, серця і легенів, а при застосуванні рентген контрастних речовин добре видно нирки, печінку, сечові шляхи, органи шлунково-кишкового тракту, бронхи і судини;
  • портативні апарати УЗД для моментального УЗД різних органів і систем;
  • апарати ALOKA, ALOKA SSD 4000, Alpha 10, MEDISON SonoAce 8000 для діагностики та ін.

Адміністратори клініки не працюють з пацієнтами, не інформують в достатньому рівні, ставлення до пацієнтів не дуже приємне.

Анна, 31.05.2021

Клініка в поганому стані. На ресепшені не дуже організований процес, я сам мав питати куди мені йти. В інших клініках я зустрічав кращий сервіс

Богдан, 23.03.2021

Клиника похоже больше на государственную поликлинику, грязно и не уютно

Любов, 08.03.2021

Ужасный сервис. Все заточено под схему : заплати и уходи побыстрее. Причем эта политика клиники от врачей до персонала. После того как доктор быстро осмотрел меня и отправил на оплату мне сразу подсунули подписаться под заключение врача, где меня все устраивает и претензий я не имею. У меня оставался еще вопрос к врачу и я не подписывал бумагу, а ждал когда он выйдет. Так как консультация была неполноценная и быстрая 20-30 мин (причем большую часть времени писал на компьютере), а отвечал на вопросы он нехотя. Понимая , что я заложник их отношения ко мне , то после выхода врача и его вопроса почему я не подписал , мне пришлось это сделать, но ответа он мне так и не дал. После ухода я позвонил по тому тому же номеру телефона, которому звонил раньше (хотел уточнить информацию), то подняла девушка и не успев услышать мой вопрос бросила трубку (хотя она поняла кто я и сама назвала фамилию врача). Я попытался сделать еще пару звонков. Уже поднял парень (он сказал, что это общая линия), который обманул меня в том, что у них нет технической возможности связаться с клиникой на Виноградаре. После недолгого диалога я его попросил , чтобы мне перезвонили с той клиники и он сказала , что перезвонят. Но он опять обманул и никто не перезвонил. Такое у них отношение к клиентам, которые уже заплатили, хотя я просто хотел получить подробную консультацию и заплатить деньги. Справедливости ради скажу, что всегда пользовался услугами частных клиник , но с таким сталкиваюсь впервые. Я не знаю откуда тут положительные отзывы. Не исключаю, что они накрученные.

Сергей, 05.02.2021

Удобно, комфортно, все чисто и вежливый персонал. Все понравилось

Світлана, 11.01.2021
Дивитися всі відгуки