Клініка Віва на Подолі

Клініка
Акушерство, Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гематологія, Генетика, Гінекологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Онкологія, Оториноларингологія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Віва на Подолі входить у мережу клінік одного з лідерів медичного обслуговування у столиці Viva. Сьогодні Віва на Подолі пропонує послуги з більш ніж 30 медичних напрямках. Серед послуг варто відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, стаціонарне відділення, відділення діагностики. Усі лікарі центру є досвідченими фахівцями з високою кваліфікацією ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Щекавицька, 36. На карті

Подільський , м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка Viva (Віва) на Подолі являє собою сукупність високих стандартів лікування, комфортних умов прийому, індивідуального підходу до пацієнта і кваліфікованого персоналу.  У ній є все необхідне для обстеження і терапії, а саме обладнані сучасними апаратами оглядові та маніпуляційні приміщення, одноразовий інструментарій і якісні витратні матеріали.

Послуги клініки Viva (Віва) на Подолі

Послуги, які надають у «Viva» на Подолі:

• поліклінічний прийом для дорослих і дітей;
  • швидка допомога;
  • малі оперативні втручання (проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, хірургія);
  • денний стаціонар;
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофорез, УВЧ-терапія);
  • діагностика:
    • УЗД-діагностика;
    • лабораторні аналізи;
    • нейрофізіологічні дослідження;
    • ендоскопічні та функціональні дослідження;
    • променева діагностика;
  • виїзд лікарів додому;
  • послуги служби лікування болю;
  • допомога центру планування сім'ї та ін.

Переваги клініки «Viva» на Подолі:

• комплексне багатопрофільне обстеження, яке лікарі проводять протягом одного дня;
  • унікальне обладнання;
  • індивідуальні програми лікування;
  • гнучкі ціни;
  • високий професіоналізм лікарів.

Обладнання клініки «Viva» на Подолі:

• рентген-апарат, який застосовують для виявлення патологій серця і легенів, суглобів і кісток.  При застосуванні рентген контрастних речовин добре видно печінку, сечові шляхи, нирки, органи шлунково-кишкового тракту, судини, бронхи;
  • комп'ютерний томограф, за допомогою якого фахівці досліджують структури органів, застосовуючи контрастні речовини;
  • ALOKA, MEDISON SonoAce 8000, ALOKA SSD 4000, Alpha 10 - апарати для діагностики;
  • портативні апарати УЗД (для проведення моментального УЗД) і ін.

В клинике равнодушное отношение к пациентам. Анализы прислали только после дополнительного напоминания. А когда я попросила показать их доктору, чтобы та сказала мне — нужно ли записываться на повторную консультацию за рецептом или я здорова, то сказали, что я по-любому должна записываться. Даже если всё ок. Выкачка денег на пустом месте. На входе нет температурного скрининга. Даже в супермаркетах есть, а тут не обязательно.

Ольга, 03.11.2020

Вчера (17.11) у меня состоялся худший визит к врачу. Возникла потребность посетить проктолога из-за небольшого дискомфорта. Записалась в клинику VIVA, врач Фарисей Олександр Витальевич. В ходе осмотра, врач меня ПОРАНИЛ ИНСТРУМЕНТОМ и потом шла кровь, из-за чего пришлось подкладывать салфетки!! Теперь подробнее о моем приеме: - КАБИНЕТ. Оставляет желать лучшего, ремонт на 3, нет никакого оборудования, только кушетка со шторкой, "совок". - ВРАЧ И ОСМОТР. Абсолютно не этический осмотр! (без каких-либо прикрывающих другие органы шортиков). Осмотр врач проводил очень грубо, быстро (будто бы спешил). После того, как применил инструмент, мне стало настолько больно, что я начала кричать и просить вытащить. Дальше врач мне сообщил, что ничего серьезного нет, а просто небольшой воспалительный процесс, дал салфетки вытереться и я обнаружила, что идет кровь! Сказала, что у меня кровь, что поранил, на что врач сказал "ну бывает" и отморозился! Даже не посмотрел и не предложил никакое лекарство!! А стал сразу печатать консультационный вывод.... После приема была жуткая боль и еще шла кровь...не говоря уже о стрессовом состоянии. НЕ идите в эту клинику и особенно к этому врачу! Берегите себя!

Эля, 01.11.2020

Условия, это единственное, что меня не устроило.

Юлия, 14.10.2020

Клініка в загалом, сама якість будівлі й медобладнання як мені здалося застаріле

Анонимно, 11.10.2020

Все просто было хорошо, меня все устроило. Доктор был очень внимательный и компетентный. Отправил меня на дальнейшие анализы.

Алена, 14.07.2020
Дивитися всі відгуки