Віва на м. Шулявська

Віва на м. Шулявська

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Мамологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на метро Шулявська входить у мережу клінік медичного обслуговування в Києві Viva. Сьогодні Віва на Шулявці пропонує послуги з багатьох популярних медичних напрямків, серед яких можна відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Усі лікарі центру - професіонали з високою кваліфікацією
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Вадима Гетьмана, 1 вна карті
Солом'янський м.Шулявська

Viva (Віва) на м. Шулявська зібрала у своїх стінах лікарів, які зарекомендували себе відмінними професіоналами.  Їх значний досвід успішного лікування великої кількості різних захворювань не стає на заваді до постійного вдосконалення знань і навичок, тому фахівці даної клініки регулярно беруть участь у тематичних медичних симпозіумах, конференціях і майстер-класах.

Viva (Віва) - це те місце, де кожен пацієнт, незалежно від того, яка саме проблема зі здоров'ям його турбує і як давно, знайде розуміння з боку фахівців і швидке рішення щодо плану лікування.

Більш того, пройти необхідні консультації лікарів можна за один день без черг, що економить час і дозволяє якомога швидше взятися за лікування хвороби.

Послуги клініки Viva (Віва) на м. Шулявська

Послуги, що надаються у Viva на м. Шулявська:

• прийом лікарів різних спеціальностей для дорослих і дітей;
  • діагностика:
    • функціональні дослідження;
    • ендоскопічні дослідження;
  • вакцинація;
  • денний стаціонар;
  • амбулаторні операції (хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофорез, дарсонваль);
  • допомога в травмпункті;
  • видача медичних довідок для дорослих і дітей;
  • швидка допомога/виїзд дитячого лікаря;
  • виїзд лікарів додому для дорослих пацієнтів.

Обладнання клініки Viva (Віва) на м. Шулявська

Обладнання клініки Віва:

• сучасні апарати діагностики:
    • ALOKA;
    • ALOKA SSD 4000;
    • Alpha 10;
    • MEDISON SonoAce 8000;
  • портативні апарати УЗД, за допомогою яких можна моментально проводити УЗД різних органів і систем, у тому числі доплер і ін.

Переваги Viva (Віва) на м. Шулявська:

• комфортні умови перебування у клініці;
  • працює без вихідних;
  • високий рівень обслуговування і лікування;
  • можливість пройти комплексне обстеження за один день;
  • індивідуальний підхід;
  • повна анонімність;
  • ввічливий персонал.
Анна 10 Квітень 2024
Хороша клініка, саме місце розташування клініки дуже зручне. Загалом все пройшло добре, немає абсолютно ніяких зауважень до цієї клініки.
Богуслава 03 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці.
Дана 01 Квітень 2024
Клініка сподобалася.
Наталія 29 Березень 2024
Все было оперативно, прием понравился
Олексій 27 Березень 2024
Лікар,Казанюк Володимир Олександрович, сподобався. Зауважень не було