Клініка Віва на м. Шулявська

Клініка
Акушерство, Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Проктологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Віва на метро Шулявська входить у мережу клінік медичного обслуговування в Києві Viva. Сьогодні Віва на Шулявці пропонує послуги з багатьох популярних медичних напрямків, серед яких можна відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Усі лікарі центру - професіонали з високою кваліфікацією ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Вадима Гетьмана, 1 в. На карті

Солом'янський , м.Шулявська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Viva (Віва) на м. Шулявська зібрала у своїх стінах лікарів, які зарекомендували себе відмінними професіоналами.  Їх значний досвід успішного лікування великої кількості різних захворювань не стає на заваді до постійного вдосконалення знань і навичок, тому фахівці даної клініки регулярно беруть участь у тематичних медичних симпозіумах, конференціях і майстер-класах.

Viva (Віва) - це те місце, де кожен пацієнт, незалежно від того, яка саме проблема зі здоров'ям його турбує і як давно, знайде розуміння з боку фахівців і швидке рішення щодо плану лікування.

Більш того, пройти необхідні консультації лікарів можна за один день без черг, що економить час і дозволяє якомога швидше взятися за лікування хвороби.

Послуги клініки Viva (Віва) на м. Шулявська

Послуги, що надаються у Viva на м. Шулявська:

• прийом лікарів різних спеціальностей для дорослих і дітей;
  • діагностика:
    • функціональні дослідження;
    • ендоскопічні дослідження;
  • вакцинація;
  • денний стаціонар;
  • амбулаторні операції (хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофорез, дарсонваль);
  • допомога в травмпункті;
  • видача медичних довідок для дорослих і дітей;
  • швидка допомога/виїзд дитячого лікаря;
  • виїзд лікарів додому для дорослих пацієнтів.

Обладнання клініки Viva (Віва) на м. Шулявська

Обладнання клініки Віва:

• сучасні апарати діагностики:
    • ALOKA;
    • ALOKA SSD 4000;
    • Alpha 10;
    • MEDISON SonoAce 8000;
  • портативні апарати УЗД, за допомогою яких можна моментально проводити УЗД різних органів і систем, у тому числі доплер і ін.

Переваги Viva (Віва) на м. Шулявська:

• комфортні умови перебування у клініці;
  • працює без вихідних;
  • високий рівень обслуговування і лікування;
  • можливість пройти комплексне обстеження за один день;
  • індивідуальний підхід;
  • повна анонімність;
  • ввічливий персонал.

Чистенько, аккуратно, вежливо, соблюдены все нормы. Процветания Вам.

Надежда, 25.03.2021

Жду свои анализы уже несколько недель, результаты на почту так и не пришли.

Анастасия, 13.03.2021

Не дуже привітна жінка на рецепції, і не працював термінал

Екатерина, 12.03.2021

Мені не сподобалась акція, що проводила клініка. З акції потрібно та інформативно тільки УЗІ.І вийшло що за УЗІ я переплатила у два рази. І тепер знов треба здавати аналізи. Не дуже задоволена. Кольпоскопія нічого не показує. І ряд інших аналізів не потрібен був мені. І зараз якби прийшлось обирати то оплачувала б тільки ті аналізи що мені потрібні окремо.

Маргарита, 02.03.2021

Чудовий та приємний лікар. Вислухала, відповіла на запитання, не залякувала діагнозом. Обстеження пройшло безболісно та приємно. Кошти додатково не стягувались, що теж не менш важливо. Звернусь повторно до лікаря

Катерина, 02.03.2021
Дивитися всі відгуки