Віва на м. Шулявська

Віва на м. Шулявська

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Мамологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на метро Шулявська входить у мережу клінік медичного обслуговування в Києві Viva. Сьогодні Віва на Шулявці пропонує послуги з багатьох популярних медичних напрямків, серед яких можна відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Усі лікарі центру - професіонали з високою кваліфікацією
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Вадима Гетьмана, 1 вна карті
Солом'янський м.Шулявська

Viva (Віва) на м. Шулявська зібрала у своїх стінах лікарів, які зарекомендували себе відмінними професіоналами.  Їх значний досвід успішного лікування великої кількості різних захворювань не стає на заваді до постійного вдосконалення знань і навичок, тому фахівці даної клініки регулярно беруть участь у тематичних медичних симпозіумах, конференціях і майстер-класах.

Viva (Віва) - це те місце, де кожен пацієнт, незалежно від того, яка саме проблема зі здоров'ям його турбує і як давно, знайде розуміння з боку фахівців і швидке рішення щодо плану лікування.

Більш того, пройти необхідні консультації лікарів можна за один день без черг, що економить час і дозволяє якомога швидше взятися за лікування хвороби.

Послуги клініки Viva (Віва) на м. Шулявська

Послуги, що надаються у Viva на м. Шулявська:

• прийом лікарів різних спеціальностей для дорослих і дітей;
  • діагностика:
    • функціональні дослідження;
    • ендоскопічні дослідження;
  • вакцинація;
  • денний стаціонар;
  • амбулаторні операції (хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофорез, дарсонваль);
  • допомога в травмпункті;
  • видача медичних довідок для дорослих і дітей;
  • швидка допомога/виїзд дитячого лікаря;
  • виїзд лікарів додому для дорослих пацієнтів.

Обладнання клініки Viva (Віва) на м. Шулявська

Обладнання клініки Віва:

• сучасні апарати діагностики:
    • ALOKA;
    • ALOKA SSD 4000;
    • Alpha 10;
    • MEDISON SonoAce 8000;
  • портативні апарати УЗД, за допомогою яких можна моментально проводити УЗД різних органів і систем, у тому числі доплер і ін.

Переваги Viva (Віва) на м. Шулявська:

• комфортні умови перебування у клініці;
  • працює без вихідних;
  • високий рівень обслуговування і лікування;
  • можливість пройти комплексне обстеження за один день;
  • індивідуальний підхід;
  • повна анонімність;
  • ввічливий персонал.
Аліна 08 Червень 2024
 Не дуже сподобалася що у клініці було дуже душно, немає кондиціонерів ні у самій клініці, ні у кабінетах. В плані комфорту у цій клініці є деякі недопрацювання.
Анастасія 08 Червень 2024
Повністю задоволена клінікою, гарний сервіс, ніяких нарікань
Богдан 28 Травень 2024
Клініка абсолютно не вразила і нічим не сподобалася.
Юрій 20 Травень 2024
Персонал клініки трохи некомпетентний в простих питання, не знають що відповісти, незрозуміло чому вони там працюють
Діана 09 Травень 2024
Дуже сподобалася клініка. У клініці було комфортно, чисто та зручно. Персонал та лікарі усі були привітні та ввічливі. Класна атмосфера у цій клініці, мені дуже все сподобалося.
Філії мережі
Все клініки