Віва на Троєщині

Віва на Троєщині

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Логопедія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на Троєщині входить у мережу клінік одного з лідерів медичного обслуговування в Києві Viva. Послуги клініки з діагностики та лікування представлені більш ніж 30 напрямках: гінекологія, урологія, гастроентерологія, педіатрія, терапія, дерматологія та ін.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Лаврухіна, 6на карті
Деснянський

Клініка Viva (Віва) на Троєщині, розташована за адресою вул.  Лаврухіна, 6 має заслужене ім'я і хорошу репутацію, як і інші філії клініки, які знаходяться у Києві.  У її стінах застосовуються ефективні, сучасні, безпечні та комплексні методи діагностики та лікування. Лікарі володіють повною довірою пацієнтів, адже вони є справжніми професіоналами, які воліють строго дотримуватися конфіденційності і морально-етичної норми.

Основним результатом роботи кожного лікаря клініки є задоволений і здоровий пацієнт.  Лікування грунтується на чесному і відкритому діалозі між лікарем і пацієнтом, а також суворому виконанні рекомендацій фахівця.

Переваги «Viva» - це комфортні умови перебування у клініці, високий рівень обслуговування і лікування, індивідуальний підхід, повна анонімність і ввічливий персонал. До того ж клініка працює без вихідних і дозволяє пройти комплексне обстеження за один день.

Послуги клініки Viva (Віва) на Троєщині

Послуги, що надаються в «Viva» на Троєщині:

• прийом для дорослих і дітей (лікарі 23 напрямків);
  • діагностика для дорослих і дітей (променева, лабораторна, функціональна, ультразвукова, нейрофізіологічні дослідження, ендоскопічні дослідження);
  • амбулаторні операції (хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія);
  • цілодобовий травмпункт;
  • швидка допомога;
  • служба лікування болю;
  • денний стаціонар;
  • кріоцентр;
  • виїзд дитячих і дорослих лікарів додому;
  • вакцинація для дорослих і дітей;
  • кріодеструкція;
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофорез, дарсонваль);
  • видача медичних довідок;
  • медичне страхування та ін.

Обладнання клініки «Viva»:

• портативні апарати УЗД, які дозволяють моментально проводити УЗД різних органів і систем, у тому числі доплер;
  • апарати для діагностики останнього покоління ALOKA, ALOKA SSD 4000, Alpha 10, MEDISON SonoAce 8000 і ін.
Ганна 05 Липень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Олександра 22 Червень 2024
Не зручно добиратись було.
Дмитро 18 Червень 2024
Клініка дуже  сподобалася. Все було добре. Обслуговування у клініці на досить достойному рівні.
Наталія 02 Червень 2024
Запрошували на дім гінеколога Насибян Сона Давидівна, візитом залишились дуже задоволеними.
Регіна 21 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було супер.
Філії мережі
Все клініки