Віва на Троєщині

Віва на Троєщині

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Логопедія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на Троєщині входить у мережу клінік одного з лідерів медичного обслуговування в Києві Viva. Послуги клініки з діагностики та лікування представлені більш ніж 30 напрямках: гінекологія, урологія, гастроентерологія, педіатрія, терапія, дерматологія та ін.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Лаврухіна, 6на карті
Деснянський
Рейтинг клініки розраховується на основі

Клініка Viva (Віва) на Троєщині, розташована за адресою вул.  Лаврухіна, 6 має заслужене ім'я і хорошу репутацію, як і інші філії клініки, які знаходяться у Києві.  У її стінах застосовуються ефективні, сучасні, безпечні та комплексні методи діагностики та лікування. Лікарі володіють повною довірою пацієнтів, адже вони є справжніми професіоналами, які воліють строго дотримуватися конфіденційності і морально-етичної норми.

Основним результатом роботи кожного лікаря клініки є задоволений і здоровий пацієнт.  Лікування грунтується на чесному і відкритому діалозі між лікарем і пацієнтом, а також суворому виконанні рекомендацій фахівця.

Переваги «Viva» - це комфортні умови перебування у клініці, високий рівень обслуговування і лікування, індивідуальний підхід, повна анонімність і ввічливий персонал. До того ж клініка працює без вихідних і дозволяє пройти комплексне обстеження за один день.

Послуги клініки Viva (Віва) на Троєщині

Послуги, що надаються в «Viva» на Троєщині:

• прийом для дорослих і дітей (лікарі 23 напрямків);
  • діагностика для дорослих і дітей (променева, лабораторна, функціональна, ультразвукова, нейрофізіологічні дослідження, ендоскопічні дослідження);
  • амбулаторні операції (хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія);
  • цілодобовий травмпункт;
  • швидка допомога;
  • служба лікування болю;
  • денний стаціонар;
  • кріоцентр;
  • виїзд дитячих і дорослих лікарів додому;
  • вакцинація для дорослих і дітей;
  • кріодеструкція;
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофорез, дарсонваль);
  • видача медичних довідок;
  • медичне страхування та ін.

Обладнання клініки «Viva»:

• портативні апарати УЗД, які дозволяють моментально проводити УЗД різних органів і систем, у тому числі доплер;
  • апарати для діагностики останнього покоління ALOKA, ALOKA SSD 4000, Alpha 10, MEDISON SonoAce 8000 і ін.
Перевірені відгуки про клініку
Татьяна 08 Серпень 2022
Визитом осталась очень довольна, всем рекомендую!
Михайло 28 Грудень 2021
Мій батько звернувся в клініку до лікаря, у батька три дні боліло горло без температури.  Записались до одного лікаря, а прийом вів інший лікар. Лікар за сеанс горло навіть і не подивилась, просила не знімати маску (мій батько має щеплення від ковід). Лікар назначила купу аналізів. На питання батька, чому у нього болить рука після прививки, лікар відповіла, що у багатьох рука болить, чому болить не пояснила. На наступний день ми звернулись до іншої клініки до ЛОРа, де у батька виявили гнійний абсцес і по швидкій ми звернулись за допомогою. Це була проблема, де будь-який лікар би побачив, як би був огляд горла, бо скарга була на біль в горлі. Не знаю куди скаржитись, гроші заплатили, аналізи в клініці здали на декілька тисяч гривень, допомогу не отримали
Христина 28 Грудень 2021
В клініці було не зрозуміло куди йти та що робити, вважаю, що дівчатам на ресепшен потрібно приділяти цьому більше уваги
Вячеслав 16 Квітень 2021
На рецепции приветливый персонал, клиника чистая. Очень не понравилось как брали кровь - иголкой в вене ерзали туда-сюда, когда наполняли пробирки.
Олена 01 Березень 2021
В кабінеті було дуже брудно! Не провітрено, затхле повітря.
Філії мережі
Все клініки