Віва на Подолі

Відгуки про клініку Віва на Подолі

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гематологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на Подолі входить у мережу клінік одного з лідерів медичного обслуговування у столиці Viva. Сьогодні Віва на Подолі пропонує послуги з більш ніж 30 медичних напрямках. Серед послуг варто відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, стаціонарне відділення, відділення діагностики. Усі лікарі центру є досвідченими фахівцями з високою кваліфікацією
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Щекавицька, 36на карті
Подільський м.Контрактова площа м.Тараса Шевченка
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
81 відгук
Ольга 01 Квітень 2024
Все задовольнило у цій клініці. Загалом хороша клініка.
Ілона 21 Березень 2024
 Прекрасна клініка. Дуже чудовий та приємний персонал у цій клініці. Все було чудово, добре усе пройшло.
Юліана 14 Березень 2024
Клініка дорога, не завжди якісне обслуговування, лікарі не завжди компетентні.На мій погляд, УЗД обладнання застаріле, не дуже якісний висновок і тому лікарі на повторному прийомі іноді не розуміють в чому проблема
Анастасія 04 Березень 2024
Все пройшло чудово, було все нормально у клініці. Загалом лікар повністю справився зі своєю роботою, при потребі буду ще звертатися у цю клініку обов'язково за допомогою.
Анатолій 03 Березень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Ілона 22 Лютий 2024
Все сподобалося у клініці.
Вікторія 16 Лютий 2024
В загальному клініка мені підійшла.Але мені не вистачило уважності, були моменти коли я перепитувала щось як простий пацієнт, який чогось не розуміє, мені могли погано відповісти -  мені це не сподобалося. Хотілося більше хорошого відношенні, тому що це приватна клініка. Уважність та хороше відношення в першу чергу повинно бути. На жаль  я цього не отримала.
Надія 24 Січень 2024
Мені не сподобалась клініка, через те що мені не поставили чіткий, ніякий діагноз. Зробили мені два тести та чіткого діагнозу далі немає.
Максим 09 Січень 2024
Візитом залишились задоволені. За потреби звертатимемось іще.
Іван 04 Січень 2024
Швидко, зручно, зауважень не було до лікаря
5 6 7 8 9 chevron_right
Філії мережі