Київ
Віва на Оноре де Бальзака

Віва на Оноре де Бальзака

Клініка
409відгуків
add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гематологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. Оноре де Бальзака, 85Ана карті
Деснянський м.Чернігівська
Рейтинг клініки розраховується на основі
реальних відгуків

Клініка Viva (Віва) на Троєщині має заслужене ім'я і хорошу репутацію, як і інші філії клініки, які знаходяться в Києві. У її стінах застосовуються ефективні, сучасні, безпечні та комплексні методи діагностики та лікування. Лікарі володіють повною довірою пацієнтів, адже вони є справжніми професіоналами, які воліють строго дотримуватися конфіденційності і морально-етичної норми.

Основним результатом роботи кожного лікаря клініки є задоволений і здоровий пацієнт.  Лікування грунтується на чесному і відкритому діалозі між лікарем і пацієнтом, а також суворому виконанні рекомендацій фахівця.

Переваги «Viva» - це комфортні умови перебування у клініці, високий рівень обслуговування і лікування, індивідуальний підхід, повна анонімність і ввічливий персонал.  До того ж клініка працює без вихідних і дозволяє пройти комплексне обстеження за один день.

Нове відділення Мережі клінік Viva, що знаходиться на Троєщині - це багатопрофільний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг.

Послуги, які можна отримати у клініці:

• повний цикл надання медичних послуг: профілактика, амбулаторно-поліклінічне та стаціонарне лікування;
  • усі види діагностики: КТ, Рентген, МРТ, УЗД;
  • сучасний хірургічний центр (дві операційні) і власний стаціонар (дорослий і дитячий);
  • цілодобовий стаціонар (хірургічний, терапевтичний);
  • цілодобовий травмпункт (чергування хірурга, травматолога, анестезіолога, рентген);
  • вакцинація;
  • денний стаціонар;
  • кріодеструкція;
  • амбулаторні операції (загальна хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія, ортопедія-травматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофоріз, дарсонваль);
  • швидка допомога і транспортування хворих;
  • програми експрес діагностики і комплексного обслуговування;
  • усі види аналізів.
Перевірені відгуки про клініку
Галина 26 Лютий 2024
 Сподобалася клініка, все добре пройшло. Прийняли мене раніше - це дуже сподобалося.Все було оперативно, я задоволена клінікою. У клініці всі чуйні, уважні, ввічливі.
Юлія 25 Лютий 2024
Відвідую часто цю клініку, адже вона знаходиться у зручному місці для мене. Як завжди все було комфортно та добре. Мені все підходить у цій клініці.
Аліса 20 Лютий 2024
Все добре пройшло. Дуже гарна клініка.
Андрій 08 Лютий 2024
Довелося чекати на прийом, хоча записувалися на певний час, це не приємно.
Ігор 01 Лютий 2024
Комфортно було у клініці, мало людей.Мені дуже  подобається ця клініка.
Філії мережі
Все клініки