Віва на Оноре де Бальзака

Віва на Оноре де Бальзака

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гематологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. Оноре де Бальзака, 85Ана карті
Деснянський м.Чернігівська
Рейтинг клініки розраховується на основі

Клініка Viva (Віва) на Троєщині має заслужене ім'я і хорошу репутацію, як і інші філії клініки, які знаходяться в Києві. У її стінах застосовуються ефективні, сучасні, безпечні та комплексні методи діагностики та лікування. Лікарі володіють повною довірою пацієнтів, адже вони є справжніми професіоналами, які воліють строго дотримуватися конфіденційності і морально-етичної норми.

Основним результатом роботи кожного лікаря клініки є задоволений і здоровий пацієнт.  Лікування грунтується на чесному і відкритому діалозі між лікарем і пацієнтом, а також суворому виконанні рекомендацій фахівця.

Переваги «Viva» - це комфортні умови перебування у клініці, високий рівень обслуговування і лікування, індивідуальний підхід, повна анонімність і ввічливий персонал.  До того ж клініка працює без вихідних і дозволяє пройти комплексне обстеження за один день.

Нове відділення Мережі клінік Viva, що знаходиться на Троєщині - це багатопрофільний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг.

Послуги, які можна отримати у клініці:

• повний цикл надання медичних послуг: профілактика, амбулаторно-поліклінічне та стаціонарне лікування;
  • усі види діагностики: КТ, Рентген, МРТ, УЗД;
  • сучасний хірургічний центр (дві операційні) і власний стаціонар (дорослий і дитячий);
  • цілодобовий стаціонар (хірургічний, терапевтичний);
  • цілодобовий травмпункт (чергування хірурга, травматолога, анестезіолога, рентген);
  • вакцинація;
  • денний стаціонар;
  • кріодеструкція;
  • амбулаторні операції (загальна хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія, ортопедія-травматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофоріз, дарсонваль);
  • швидка допомога і транспортування хворих;
  • програми експрес діагностики і комплексного обслуговування;
  • усі види аналізів.
Перевірені відгуки про клініку
Олена 30 Листопад 2021
Клиника так себе, обычная, на четвёрку. А вот врач Васюк,  пульмонолог, очень понравилась: очень внимательная, пунктуальная, приветливая (не так как некоторые врачи бывают очень грубые и нетактичные), всё детально разъяснила. Я и маму свою к ней возила, и впечатления у нас остались самые положительные.
Грегорі 06 Листопад 2021
В то время, когда все соблюдают карантинные меры, в этой клинике, людей не протолкнуться, совсем как в государственной клинике!
Катерина 09 Жовтень 2021
Клиника комфортная, персонал - профессионалы.
Елена 06 Жовтень 2021
Сейчас в двух словах обрисую моё понимание ситуации в клинике. Это не клиника, а какой-то комбайн по сбору денег! Врачи запуганные! У врача самое главное уложится в 30 минут, у него нет приоритета разобраться с больным. Доктор у которого я был толковый, но поставлен в такие условия, он не смог разобраться в моей проблеме, поэтому я мало что получил от этой консультации.
Аноним 17 Липень 2021
В клинике условий нет, на улице жара, а в клинике нет кондиционеров в кабинетах, не понятно как врачи работают целый день с вентилятором на столе. Ремонт в клинике сделан частично, в некоторых местах ремонт еще не закончен. На ресепшен загадочные девочки в разной одежде, без единой формы.
Філії мережі
Все клініки