Віва на Оноре де Бальзака

Віва на Оноре де Бальзака

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гематологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. Оноре де Бальзака, 85Ана карті
Деснянський м.Чернігівська

Клініка Viva (Віва) на Троєщині має заслужене ім'я і хорошу репутацію, як і інші філії клініки, які знаходяться в Києві. У її стінах застосовуються ефективні, сучасні, безпечні та комплексні методи діагностики та лікування. Лікарі володіють повною довірою пацієнтів, адже вони є справжніми професіоналами, які воліють строго дотримуватися конфіденційності і морально-етичної норми.

Основним результатом роботи кожного лікаря клініки є задоволений і здоровий пацієнт.  Лікування грунтується на чесному і відкритому діалозі між лікарем і пацієнтом, а також суворому виконанні рекомендацій фахівця.

Переваги «Viva» - це комфортні умови перебування у клініці, високий рівень обслуговування і лікування, індивідуальний підхід, повна анонімність і ввічливий персонал.  До того ж клініка працює без вихідних і дозволяє пройти комплексне обстеження за один день.

Нове відділення Мережі клінік Viva, що знаходиться на Троєщині - це багатопрофільний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг.

Послуги, які можна отримати у клініці:

• повний цикл надання медичних послуг: профілактика, амбулаторно-поліклінічне та стаціонарне лікування;
  • усі види діагностики: КТ, Рентген, МРТ, УЗД;
  • сучасний хірургічний центр (дві операційні) і власний стаціонар (дорослий і дитячий);
  • цілодобовий стаціонар (хірургічний, терапевтичний);
  • цілодобовий травмпункт (чергування хірурга, травматолога, анестезіолога, рентген);
  • вакцинація;
  • денний стаціонар;
  • кріодеструкція;
  • амбулаторні операції (загальна хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія, ортопедія-травматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофоріз, дарсонваль);
  • швидка допомога і транспортування хворих;
  • програми експрес діагностики і комплексного обслуговування;
  • усі види аналізів.
Яцун 20 Квітень 2024
Персонал приємний, клініка сподобалася
Ангеліна 12 Квітень 2024
Лікар чудовий, професіонал своєї справи, клініка такж сподобалася, звертатимемося і надалі. Дякую.
Володимир 11 Квітень 2024
Клініка сподобалася, зауважень до персоналу не було
Максим 08 Квітень 2024
Класна клініка, все було добре, єдине,  дорогувато, але воно того варто
Тетяна 08 Квітень 2024
 Клініку я відвідувала раніше, все було прекрасно, зауважень не було
Філії мережі
Все клініки