Клініка Віва на Оноре де Бальзака

Клініка
Акушерство, Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гематологія, Генетика, Гінекологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Реабілітологія, Ревматологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Мережа клінік Viva (Віва) — це сучасні медичні центри, що надають широкий спектр послуг. На сьогодні мережа клінік Viva включає в себе 10 широкопрофільних клінік, в числі яких 5 стаціонарних відділень, а також комфортабельний оздоровчо-реабілітаційний центр «Сосни» (Київський і Вишгородський філіали). У клініках представлені як для дорослих, так і для дітей такі напрямки: гінекологія, урологія, імунологія, дерматологія, гастроентерологія, кардіологія, пластична хірургія та ін. В мережі клінік Viva можна пройти ряд діагностичних досліджень: від аналізу стану шкіри, зору, слуху, доплера судин, рентгена до комп'ютерної томографії та УЗД. Також провести хірургічне лікування різного ступеня складності як дорослим, так і дітям. Слід виділити професіоналізм пластичних хірургів, здатних скорегувати всі зовнішні дефекти пацієнта. Також можна виділити однією з переваг клініки цілодобову службу швидкої допомоги та виїзних послуг. ще

• Пн-Нд: цілодобово

вул. Оноре де Бальзака, 85А. На карті

Деснянський , м.Чернігівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка Viva (Віва) на Троєщині має заслужене ім'я і хорошу репутацію, як і інші філії клініки, які знаходяться в Києві. У її стінах застосовуються ефективні, сучасні, безпечні та комплексні методи діагностики та лікування. Лікарі володіють повною довірою пацієнтів, адже вони є справжніми професіоналами, які воліють строго дотримуватися конфіденційності і морально-етичної норми.

Основним результатом роботи кожного лікаря клініки є задоволений і здоровий пацієнт.  Лікування грунтується на чесному і відкритому діалозі між лікарем і пацієнтом, а також суворому виконанні рекомендацій фахівця.

Переваги «Viva» - це комфортні умови перебування у клініці, високий рівень обслуговування і лікування, індивідуальний підхід, повна анонімність і ввічливий персонал.  До того ж клініка працює без вихідних і дозволяє пройти комплексне обстеження за один день.

Нове відділення Мережі клінік Viva, що знаходиться на Троєщині - це багатопрофільний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг.

Послуги, які можна отримати у клініці:

• повний цикл надання медичних послуг: профілактика, амбулаторно-поліклінічне та стаціонарне лікування;
  • усі види діагностики: КТ, Рентген, МРТ, УЗД;
  • сучасний хірургічний центр (дві операційні) і власний стаціонар (дорослий і дитячий);
  • цілодобовий стаціонар (хірургічний, терапевтичний);
  • цілодобовий травмпункт (чергування хірурга, травматолога, анестезіолога, рентген);
  • вакцинація;
  • денний стаціонар;
  • кріодеструкція;
  • амбулаторні операції (загальна хірургія, проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія, ортопедія-травматологія);
  • фізіотерапевтичні процедури (магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, тубус кварц, інгаляції, електрофоріз, дарсонваль);
  • швидка допомога і транспортування хворих;
  • програми експрес діагностики і комплексного обслуговування;
  • усі види аналізів.

В клинике условий нет, на улице жара, а в клинике нет кондиционеров в кабинетах, не понятно как врачи работают целый день с вентилятором на столе. Ремонт в клинике сделан частично, в некоторых местах ремонт еще не закончен. На ресепшен загадочные девочки в разной одежде, без единой формы.

Аноним, 17.07.2021

Я замовляла пакет послуг до гінеколога, але не знала що туди входить. Лікар все зробила, але на при оплаті мені повідомили зовсім іншу більшу суму (інший пакет послуг). Пояснили мені що зробили ще додаткову послугу, хоча я цього не просила. Я вже не хотіла там сваритися, бо лікар моя хороша знайома, але адміністратор клініки мав повідомити лікаря на що я записана. При запису в клініку мене запитували чи не має у мене кашлю або температури, але дівчинка на ресепшен настільки сильно кашляла і це було настільки помітно, що деякі пацієнти взагалі повиходили. В клініці сиділи люди з маленькими дітьми і це було дуже неприємно

Алина, 14.05.2021

Не вежливое отношение персонала и на рецепции и на кассе. Никакого уважения к пациенту.

Ирина, 18.02.2021

В клинике немного неорганизованные администраторы, из-за чего ожидание приема увеличивается.

Мария, 13.01.2021

Аппарат УЗИ результаты осмотра выдаёт на фото недоступными для просмотра.

Валентина, 27.12.2020
Дивитися всі відгуки