Viva (Віва) на Дарнице

Viva (Віва) на Дарнице

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Нефрологія ... ще
Клиника Viva (Вива) на Дарнице – это многопрофильный медицинский центр для взрослых и детей, который оказывает все виды медицинских услуг, включая амбулаторные обследования, плановые приемы пациентов по различным направлениям с проведением физиотерапевтических методов лечения. Основными принципами работы клиники являются высокий профессионализм, забота об удобстве пациентов, грамотный подход к планированию и организации лечебного-диагностического процесса
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
Харківське шосе, 49ана карті
Дарницький м.Харківська м.Вирлиця

Медичний центр Viva (Віва) на Дарниці надає широкий вибір лікувальних і діагностичних послуг для дорослих і маленьких пацієнтів. Центр проводить консультативні прийоми з різних напрямків, фізіотерапевтичне лікування, інструментальну і лабораторну діагностику.

У центрі працюють справжні професіонали своєї справи, лікарі з великим досвідом роботи, які регулярно підвищують рівень своїх знань на профільних курсах, конференціях і семінарах. Швидка допомога працює цілодобово.

Діагностичне обладнання експертного класу дає можливість виявити патології на ранніх етапах розвитку, що полегшує їх подальше лікування.

У клініках Viva можна здати різні лабораторні аналізи: дослідження показників крові, калу, сечі, аналізи на збудники інфекційних захворювань, аналізи на алергени, гормональні та генетичні дослідження. Результати досліджень можна забрати у клініці або по електронній пошті. За своє здоров'я у центрі можна не переживати - в клініці використовують одноразові системи для забору матеріалу.

Переваги клініки Viva (Віва):

• висококваліфіковані фахівці;
  • сучасне обладнання;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • доступні ціни;
  • комфортні умови.
Катерина 02 Липень 2024
Клініка хороша, привітний персонал, взагалі ніяких зауважень
Руслана 10 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася, також дуже сподобався візит у лікаря. Лікар відповів на усі мої запитання. Було доволі комфортно, чисто та зручно у клініці. Я повністю задоволена клінікою.
Аліна 02 Березень 2024
Комфортна клініка, кваліфіковані лікарі, була на прийомі та діагностиці, записана на повторний прийом, все влаштовує, дякую.
Юрій 03 Лютий 2024
Візитом залишився задоволеним.
Анастасія 24 Січень 2024
Задоволена клінікою. Все сподобалось.
Філії мережі
Все клініки