Клініка Viva (Віва) на Дарнице

Клініка
Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Нефрологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія ще

Клиника Viva (Вива) на Дарнице – это многопрофильный медицинский центр для взрослых и детей, который оказывает все виды медицинских услуг, включая амбулаторные обследования, плановые приемы пациентов по различным направлениям с проведением физиотерапевтических методов лечения. Основными принципами работы клиники являются высокий профессионализм, забота об удобстве пациентов, грамотный подход к планированию и организации лечебного-диагностического процесса ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

Харківське шосе, 49а. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Вирлиця

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр Viva (Віва) на Дарниці надає широкий вибір лікувальних і діагностичних послуг для дорослих і маленьких пацієнтів. Центр проводить консультативні прийоми з різних напрямків, фізіотерапевтичне лікування, інструментальну і лабораторну діагностику.

У центрі працюють справжні професіонали своєї справи, лікарі з великим досвідом роботи, які регулярно підвищують рівень своїх знань на профільних курсах, конференціях і семінарах.

Діагностичне обладнання експертного класу дає можливість виявити патології на ранніх етапах розвитку, що полегшує їх подальше лікування.

У клініках Viva можна здати різні лабораторні аналізи: дослідження показників крові, калу, сечі, аналізи на збудники інфекційних захворювань, аналізи на алергени, гормональні та генетичні дослідження. Результати досліджень можна забрати у клініці або по електронній пошті. За своє здоров'я у центрі можна не переживати - в клініці використовують одноразові системи для забору матеріалу.

Переваги клініки Viva (Віва):

• висококваліфіковані фахівці;
  • сучасне обладнання;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • доступні ціни;
  • комфортні умови.

Как мне лично показалось не очень профессионально оценили и поставили диагноз.

Анатолій, 01.05.2021
Дивитися всі відгуки