Viva (Вива) на Осокорках

Viva (Вива) на Осокорках

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія ... ще
Нова багатопрофільна клініка (Viva) Віва на Осокорках надає широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг для дорослих та дітей. Цілодобовий травмпункт, рентген та швидка допомога, нове обладнання експертного класу, стаціонар, сучасна операційна — основні переваги клініки (Viva) Віва на Осокорках. Також в клініці великий вибір спеціалістів, які ведуть прийом дітей з народження
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. 49-та Садова, 28на карті
Дарницький м.Славутич м.Осокорки

Мережа медичних центрів Віва відкрила нову багатопрофільну клініку на Осокорках для дорослих та дітей.

Клініка Віва на Осокорках відповідає всім стандартам сучасної медицини: високий рівень кваліфікації спеціалістів, сучасне обладнання, широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг. Медична клініка пропонує своїм пацієнтам консультативні послуги фахівців, інструментальну діагностику і різноманітні лікувальні процедури.Також при необхідності можна замовити виїзну допомогу лікарів додому.

Клініка працює щоденно з 08:00 до 21:00.

Переваги медичного центру на Осокорках:

• Прийом діток від народження
  • Швидка допомога (цілодобово)
  • Травмпункт (цілодобово)
  • Рентген (цілодобово)
  • Повний комплекс діагностичних послуг
  • Сучасна операційна
  • Стаціонар
  • Нове обладнання експертного класу
  • Лабораторна діагностика

Віва на Осокорках надає консультації лікарів за такими напрямками:

Для дітей:

• Ревматолог
  • Судинний хірург
  • Уролог
  • Хірург

У клініці проводять малі оперативні втручання в таких напрямках:

• Дерматологія
  • Проктологія
  • Хірургія
  • Гінекологія
  • Урологія

Також клініка обладнана найновішим медичним устаткуванням та пропонує такі діагностичні послуги:

• Рентгенографія (цілодобово)
  • Офтальмоскопія
  • Отоскопія
  • Фіброгастроскопія
  • Лабораторна діагностика, експрес-тести

Лікування в клініці проводять також і різними фізіотерапевтичними методами, такими як тубус-кварц, магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, інгаляції.

Після медичних маніпуляцій або оперативних втручань можна залишитись в клініці на денний стаціонар, де спеціалісти нададуть професійну допомогу пацієнту.

Також в клініці проводяться щеплення від різних інфекційних хвороб дорослим та дітям.

Марія 11 Березень 2024
Довелося чекати на прийом.
Давид 17 Лютий 2024
Були на прийомі у масажиста Попової Людмили Анатоліївни, залишились задоволені, бо вона надала рекомендації що до подальшого масажу, та й взагалі, добре поспілкувались.
Микола 09 Лютий 2024
Лікар, Магас Борис Іванович, хороший спеціаліст, все сподобалося. Лікування дає хороший результат
Рустам 28 Січень 2024
Все добре пройшло.
Олександр 11 Грудень 2023
Клініка сподобалась, все добре пройшло.
Філії мережі
Все клініки